Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb siker amit...

Mi a legnagyobb siker amit eddig elértél az életedben?

Figyelt kérdés

Mire vagy a legbüszkébb.

Mi az, amit még el szeretnél érni.


2018. febr. 18. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Minden munkahelyemet magam szereztem. 30 évesen megtanultam lovagolni. 36 évesen új szakmát tanultam és váltottam.

Amit szeretnék: megtanulni angolul rendesen, lapos hasat, fájdalmak nélküli életet, hathavi életben maradáshoz elég anyagi és élelmiszer vésztartalékot, egy házat kerttel, egy kutyát, és egy rendes munkahelyet, rendes kollégákkal és főnökkel.

2018. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

16 éves koromra már több nyelvvizsgát is letettem; az egyetemen sikerült elvégeznem a "halál" tárgyakat, amik miatt az évfolyam nagy része kibukott a suliból; hamarosan diplomázok az egyik legnehezebb létező szakon; végig dolgozom a huszas éveim eleje óta, egyetem mellett; minden munkámat magam szereztem, protekció nélkül.


Szeretnék végre lediplomázni az első szakomon; elkezdeni az új szakomat, és ott is sikeresen lediplomázni pár év múlva; még 2-3 nyelvvizsgát letenni (idén egy felsőt, jövőre közepet, a negyedik nyelvet is pár év múlva, abban még új vagyok); sikeres lenni a szakmában/jó munkát találni; felújítani a lakást; értékes barátokra lelni, illetve a korábbiakat megtartani; remélem a társammal is jól alakulnak a dolgaink a jövőben; tökéletes külső (kicsit edzenem kéne, vékony vagyok); jó lenne kutatóként is dolgozni a MTA-nál; akár saját vállakozást létrehozni, több ötletem is van erre; esetleg külföldre költözni; a későbbiekben talán gyereket szülni.

2018. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy megszülettem. Pedig sok "vetélytárs" volt...
2018. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

tudom a valós választ az emberiség top 10 élet-halál kérdéséből min 7-re..


célom ezeket az ügyeket szorgalmazni, megvalósítani..

2018. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
#14. Kifejtenéd ezt bővebben. Nem értem.
2018. febr. 19. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!