Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi volt életed eddigi legnagyo...

Mi volt életed eddigi legnagyobb, biznisze’, üzleti sikere?

Figyelt kérdés

Csupán a kíváncsiság vezérel, érdekel az üzleti világ. A válaszokat előre is köszönöm!


16/F



2016. nov. 22. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Agar.io ban valaki csapatozni akart, odaadta a fél súlyát és nem adtam vissza.
2016. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen csakis komoly, érett személyek, saját tapasztalata érdekel... :) Köszönöm!
2016. nov. 22. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ismerős adott régi berendezést és ritka műszaki cikket , portalanítottam átnéztem , gyűjtő vette meg tetemes áron . Egy legális üzlet során potom pénzért vettem tárgyakat majd többszöröséért adtam el a piaci ártól kedvezőbben .
2016. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
15 évvel ezelőtt elváltam és kifizetett a volt férjem a közös házból. Mivel volt már lakásom, de nem akartam, hogy a pénz adóba elmenjen, vettem vidéken egy tanyát. Pénzbe fektetésnek vettem, reméltem, hogy pár év múlva kicsivel többért eladhatom. A szomszéd bácsit aki pár km.re lakik, kértem meg, hogy legyen a "gondnok" (fizettem neki) Évekig vigyázott rá majd eljött a nap amikor eladásra kínáltam. Előtte a férjemmel lementünk, hogy megnézzük mennyire kell rendbe tenni. A kertet is helyrehozattuk, a házat is kitataroztattuk. Nagy felújítás közepette derült ki, hogy kettő régi kút van ott. Az egyikről tudtunk, de a másikat sok-sok éve valaki betemette. A férjem, és egy kútásó nekiálltak, hogy kiássák újra, és akkor bukkantunk rá egy kis ládára. A láda tele volt gyönyörű ékszerekkel, arany érmékkel. Kerestük a tulajdonosát, de csak odáig jutottunk, hogy háború vége felé áshatták el. A tulaj már rég nincs. Akitől meg a tanyát vettem, az is meghalt már. Így az ékszerek nagy része eladásra került, ahogy az érmék is. Aukciósház segítségével majdnem 3 millió forint nyereségem lett. (volt érme amit az állam vásárolt meg.)
2016. nov. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A görög válságot egy milliondollarpips nevű forex robottal kereskedtem le, és hat hónap alatt megdupláztam a brókerhez kitett pénzemet. 7 számjegyű forrásadót fizettem utána.
2016. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szép dolog a humorérzék... kár, hogy nincs mindenkinek... :D :P
2016. nov. 23. 16:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom Kedves #3 és #4
2016. nov. 23. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:
4: Megsúgom hogy 100× annyiért is eladhattad volna...:D Vagy 10.000. -szer.
2016. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!