Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szeretnek egy ilyen baratot...

Szeretnek egy ilyen baratot (tobbi lent). Megis hol talalhatnek?

Figyelt kérdés

Egy olyan nore vagy lanyra gondoltam aki hasonlo hozzam.Gondolok itt:Kulsore,belsore.

Az internet erre szuper lenne,de megsem olyan konnyu ez.

Tehat olyan szemelyt keresek aki kulsore nincs a toppon (csunya szoval) es ez miatt meg akar sok mas miatt is de maganyos es meg baratai sincsennek.Viszont sok filmet nez,sokat jatszik szamitogepes jatekokat,es sok minden mas is erdekli.


2017. okt. 25. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mintha engem írtál volna le. Annyi különbséggel, hogy nem szoktam sok filmet nézni és vannak barátaim (igaz nem sok..) ezért nem érzem magam magányosnak.
2017. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ertem.Koszi a valaszt :) Nekem is van 2 vagy 3 baratom,megis maganyos vagyok...
2017. okt. 25. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek rám is igazak,imádom a filmeket meg nagy sorozat fan vagyok. De elèg "sokat" gamerkedek is:)

24/L

2017. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)
2017. okt. 27. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Basszus teljesen magamra ismertem, leszámítva azt hogy utálom a számítógépes játékokat, nem vagyok filmrajongó, és vonzó egyéniség vagyok.
2017. okt. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonjuk,hogy ezt megosztottad velunk Etelka! :)
2017. okt. 28. 02:48
 7/7 anonim ***** válasza:
:DDDD
2017. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!