Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen az élet?

Miért ilyen az élet?

Figyelt kérdés
Eddig sem értetem, meg nem is fogom, de szerintem senki sem fogja. Pl. Tegnap este a hírekben mondták, hogy a fiatal leukémiás focistának vért gyűjtenek (Lázár Bence) és ma hajnalban meghalt. Pár éve szintén egy focista Bence halt meg, azt hiszem ő is leukémiás volt. 3 vagy 4 éve, hogy egy kézi edző is leukémiában halt meg. Pár éve szintén meghalt 2 ismerősöm, igaz ők autóbalesetben, de 17 és 15 évesek voltak. Még folytathatnám a sort, meg ti is, de ilyenkor gondolkodok el, ha tényleg van isten akkor hol van ilyenkor? Néha teljesen haszontalannak érzem magam, és mikor ilyen híreket hallok elgondolkodom, hogy inkább miért nem én vagyok ebben a helyzetben, miért ő? Nem érzek hajlamon öngyilkosságra, depresszióra inkább gyanakszok. De nem hiszem el, hogy ilyen lehet... :(
2018. febr. 22. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg a szerződést bizonyítéknak amit isten közölt és az áll benne mindenki jólétben optimális egészségben minimum 35 évig él harmóniában és se járvány se háború semmi tragikus nem történik senkivel .
2018. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs Isten. De te itt vagy létező élő ember, élj ezzel a helyzettel.
2018. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

16 éves koromtól egészen 19-ig gyógyszerre ittam, kristályoztam, füveztem, ha kevés pénzből kellett megoldani akkor herbált szívtam, kicsit az átlagtól vékonyabban, pár romlott foggal, rosszabb kondícióval hagytam abba. Nekem ez volt a hobbim. Utána abbahagytam mert rájöttem hogy nincs semmi megtakarításom, és épp akkor végeztem a sulival így változtatni kellett.


Most erre sokan azt mondanák a normális életvitelűek hogy miért nem haltam bele, na miért? Mert ilyen az élet, nincs olyan hogy valakivel kivételezne az élet, mindenki azt az életet éli amit a sors szán neki.


Látod sportolt, nyilván egészségesen is élt, mégis jött egy nem várt probléma ami az egyik legsúlyosabb.

2018. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem sorrendben szólítanak el mindet.
2018. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem lennék biztos benne, hogy nekünk élőknek jobb
2018. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az élet olyan, mint egy művészfilm

Aki élvezi, annak túl rövid

Aki szenved, annak túl hosszú

Mindenki érteni akarja

De senki sem érti

Csak előre lehet leélni

De csak visszafele megérteni

Lehet kérdezni Istent

De ő nem fog felelni

Kérdésem ezer

Válasz egy sem

Az igazságot keresem

De sehol sem lelem

2018. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lucifer:

Nagy fáraó, mi bánt?

No, mondhatom, hogy nagyszerű dolog:

Egy rabszolgával a földön kevesb van.


Madách Imre Az ember tragédiája.


A múlthéten hallottam a rádióban (természetesen gondolom kamuhír az egész) Nos nyert egy férfi 50 milliárd eurót, elment ennek örömére kivizsgálása (hahaha, ez komoly?) Kiderült rákos, egy hét után meghalt.


Két dolog merült fel bennem. Kamuhír. (Menj el kivizsgálása. Lehet ér egy nagy vágy teljesül, de utána egy rossz dolog követi)

Meg persze, arra is gondoltam direkt becsapták őt, nem is rákos, csak hazudtak neki, irígységből.

Az átok is csak azon fog, aki hisz benne. Volt is egy film Angelina Jolie volt a jóslás áldozata.


Dicsőség vagy halál. Lehet jobb, mint senki rabszolgaként tengődni, és ekkor beűt a krach.

2018. febr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Hogy tanulhassunk.

Isten? Mindenhol. Hidd el.., ennek nagyon jó okai vannak, aminek célja a tökéletesség eljövetele.

Nem tudhatod. Nekik éppen ez kellett, neked pedig, ahogyan le is írtad, elég komoly feladatod van. Miért halnál meg egy munkád közepén? O.o

Pedig ilyen, és tökéletes.

2018. febr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
2#, Mondatodban ellentmondás van. A létezés kizárja isten nem létét.
2018. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!