Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfogadni az...

Hogyan lehet elfogadni az örökös magányt?

Figyelt kérdés
Hogyan?Ha tudod,hogy sosem lehet...F/23

2018. febr. 14. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2018. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha feljársz emberek közé az segít sokat mintha még az se lenne.

Elfogadni szó szerint nem igazán lehet, ott abba a helyzetbe csak senyved az ember.

Segít még még az elviselésbe egy házi kedvenc, szórakoztató eszközök, néha egy kis sör bor az nem árt, szval így valahogy át lehet vészelni azokat az időket, más is is van így sajna, sokan.

Ha pedig arra érted hogy gyereked nem lehet azt meg meg lehet oldani örökbefogadással, egy élettárssal.

2018. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2.Párra gondoltam.
2018. febr. 14. 21:00
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

20 csajom volt eddig abból 1 volt aránylag normális az csak azért mert en voltam hulye és elhittem 😂😂😂 a többi egy agybeteg allat volt en tökéletesen megvagyok egyedul...Ha dugni akarok szerintem akkor is inkabb k..hoz megyek meg az is jobb.


De ez csak az en véleményem. Tehát így....

2018. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet párod. Próbálkozni kell és nem feladni. SOHA...
2018. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért kellene elfogadnod? Még tolókocsi mozgássérült vagy szellemi fogyatékos párokat is lehet látni.


Persze nagyban megkönnyíti a párkeresést az, ha reális az önértékelésed. Tipikus az, hogy könnyed kapcsolatokra a csajok könnyen kapnak náluk minőségibb férfit, ha nem akarod letenni nagyon a lécet, akkor éreztetni kell a csajjal, hogy tőled komolyabb megbecsültséget remélhet.


Ha pedig azt látod, hogy reálisan mostani külsőddel, fellépéseddel, egzisztenciáddal neked kívánatos csajoknak még nem vagy igazán vonzó, akkor fejleszd magad. Pl. egy egyetemen csóró diák előtt teljesen új lehetőségek nyílnak akkor, mikor diploma után lesz egy egészen jó állása.

2018. febr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ne törődj bele, döntsd el; hogy lehessen; hogy lehet, hogy te igenis méltó vagy rá; és megérdemelsz te is egy társat. Vagy pedig szimplán ne rágódj ezen, és vagy megérkezik, vagy nem. Esetleg próbáld mással elütni az idődet, például cukrászkodjál. Amúgy nem tudom, mert nekem konkrét szerelmem van, és ő most mással jár; és nekem mással most nem lenne jó, és őrjítő a hiánya, hogy nincs lehetőségem őt átölelni, pedig nagyon szeretném őt átölelni, nagyon vágyom arra. Legyen itt kéznél akit szerethetek , szal hogy konkrétan ő lenne erre a jó. Természetesen nem kihasználnám, hanem tényleg szeretném neki odaadni a sok szeretetemet, és az neki is jó lenne. Nemtom pl, hogy neked kérdező most van-e konkrétan, aki tetszik; mert ha nincsen, akkor az sokkal jobban elviselhető talán, mintha van, aki pl foglalt, és ezért így nem tudsz rástartolni. Most nekem pl csak ő van a színen, és most iránta táplálok ilyen heves, erős érzelmeket; szóval ez így tényleg őrjítő.
2018. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

23 évesen örök magányról beszélni....


Vegyél egy kutyát, az jó társaság.

2018. febr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van 36 éves barátnőm, akinek még soha nem volt barátja, semmilyen kapcsolata...ő mit szóljon? Mégsem beszél örök magányról.
2018. febr. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Önmagadban keresd a megnyugvást ne az idegenek körében. Ott sosem találod meg.
2018. febr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!