Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik felnőttként lettek...

Akik felnőttként lettek szemüvegesek nem viselt meg titeket?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy volt-e bennetek bármilyen negatív érzés.

2018. febr. 22. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

14 évesen lettem szemüveges. Mai napig nem voltam képes helyre tenni magamban, erősen kiszolgáltatottnak és fogyatékosnak élem meg magam ebből a szempontból. Akkor is ha alig használom. Egyszerűen zavar. Álmatlan éjszakáim is vannak miatta ha nagyon rám tör.

Lehet másnak fúrcsán hangozhat. De engem a mai napig képes megviselni és dühíteni. Már csak a tudat hogy egy kis törékeny tárgynak ki lehetek szolgáltatva.

Amint anyagilag megtehetem elmegyek műtétre.

20/F

2018. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem viselem.
2018. febr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem viselt meg pedig szemüveg nélkül szinte semmit se látok . 18F
2018. febr. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan gyerekként lett szemüvegem, de a mai napig megvisel. Nem hordom, csak ha nagyon-nagyon muszáj, de fogyatékosnak érzem magam emiatt. Én is szeretnék szemműtétet, de nagyon félek tőle.
2018. febr. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó tudni hogy nem csak engem visel meg.
2018. febr. 23. 08:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen lettem szemüveges. Szerintem jobban nézek ki benne, jobban is érzem magam. Úgy látom másoknál ez fordítva van :D

17/L

2018. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért visel meg.

12 évesen 1 évig hordtam, de eleinte tök menőnek éreztem.


Most felnőttként újra szemüveges lettem. Nagyom jól áll ez a keret, én szeretem.

2018. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!