Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen napotok volt?

Milyen napotok volt?

Figyelt kérdés
Privátba is jöhet
2018. febr. 22. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hosszú, mint mindig és ma nehezebben viseltem. Jólesett volna, ha valaki rám mosolyog az utcán.
2018. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Síszünetem van, rajzoltam és sorozatot néztem. Remek volt :)
2018. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó.

A kiszemeltem mosolyogva integetett nekem, 5-öst kaptam matekból(félévkor majdnem bukta lett, épp felhúztam 2,20-2,30-ra), így kb 3-asra állok.

A legtöbb óra kicsit unalmas volt, bár az angolt élveztem, mert föcis témát vettünk, ami ugye a kedvenc tárgyam, úgyhogy remekeltem.

Itthon meg színeztem, édes semmittevés, dumálás, chatelés, gépezés.

Mindjárt nekiállok majd tanulni, és 0-1 óra közt majd lefekszek aludni.:)

16/l

2018. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi a kérdést. Hosszú volt, ezért lemondtam az esti spinninget, de már bánom. Kicsit megviselt a tömegközlekedés.
2018. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát pont a mait legszívesebben kitörölném az életemből. Pályaudvaron kinézett magának egy pasi, én meg ráförmedtem mert olyan dumával nyitott, hogy a legszívesebben megfolytottam volna. Nade a vicc most következik: Egyazon kocsira kaptunk helyet, velem szembe. Hogy lehetek ilyen peches?! Szerencsére volt máshol hely, így átültem.
2018. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehéz, de elfogadható.
2018. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hosszú,de egész tűrhető.Nemrég értem haza,délutános vagyok.:)

Neked?

2018. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!