Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pszichológusom azt állapítot...

A pszichológusom azt állapította meg hogy szociopata vagyok. Lehet igaza?

Figyelt kérdés
multkor mikor ezt mondta faképnél hagyva azzal a szöveggel hogy ez egy f@sság és hagyjon békén! azt mondta hogy ezért taszítok el mi denkit magamtól és rugatom ki magamat az iskolákból. (4-es tanuló vagyok) tehát a tanulásommal nimcs baj abban igaza van inkább a magatartásommal. de én nem hiszem hogy az vagyok. kinek mi a véleménye?

2018. febr. 22. 23:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
pszichopata biztos nem vagyok. en azt mondtam hogy a szociopatat diagnosztizalta rajtam.
2018. febr. 23. 07:55
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora amatőr. Istenem...

Tipikus.

Nem is magyarázom el, hogyan működik el, de annyit mondok, hogy ez baromira lényegtelen és neki ezt nem is kéne közölni veled, nincs ezzel és ennek megértésével dolgod, nem mintha ő egy kicsit is értené.. XD, csak azzal van dolgod, hogy megtaláld a kivezető utat a negatív állapotaidból.


(Valóban kb 3X akkora szociopata %kal rendelkezel, mint az átlag, de ez lééééényegtelen.)

2018. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Pszichopata vagy szociopata, a tünetek szempontjából teljesen mindegy. A kettő között nagyon vékony a határvonal, sok szakember van, aki meg sem különbözteti a kettőt.
2018. febr. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
a szociopata es a pszichopata az teljesen kulombozo fogalom. amirol te beszelsz az az amikor a ketto egyszerre van es a szociopata miatt lesz pszichopata. egyaltalan nem vekony semmilyen hatarvonal. b@sszus nezz mar utana hogy mit jelent a ketto!!
2018. febr. 24. 10:22
 15/22 anonim ***** válasza:
Valami gáz tényleg van a fejedben, pont ezért kéne kivizsgáltatni.
2018. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Senki sem normális.A pszichológus sem.
2018. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy barmi jon az eletben en kikezdek vele es mindig ellenkezo leszek. amugy lehet igaza van. de.... legalabb igy nem unalmas az elet :)
2018. febr. 24. 13:39
 18/22 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Változik valami attól, h ezt mondta? Nem. Ennyi erővel azt is mondhatta volna, hogy unikornis vagy...
2018. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
egyepkent 21 eves vagyok nemtudom ki mondta azt hogy gyerek vagyok
2018. febr. 24. 13:50
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásod alapján letagadhatnál 10 évet.
2018. febr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!