Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyen nagyobbtól...

Szerintetek szégyen nagyobbtól kikapni?

Figyelt kérdés
Szerintetek az szégyen ha nagyobbtól kikapsz vagy kapsz egyet-kettőt, kb 2- évvel nagyobbtól? Kevés az esély,hogy megverjen valaki ennyi évvel nagyobbat?

2018. febr. 24. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2018. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mire írtad,hogy igen? Az hogy szégyen vagy az hogy kevés az esély?
2018. febr. 24. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen
2018. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyan. Kikapni sosem szégyen, ha küzdesz. Egyébként bárki képes akár 10 évvel idősebbet is megverni, vagy attól kikapni.Harcolj és győzz! :)
2018. febr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az a szégyen, hogy a nagyobb csak a kisebbett merje bántani, a saját súlycsoportjától már fsik.


Húgomat (11) is volt egy srác, aki bántotta, rászállt (14).

Először még szépen szóltam neki, de mikor a tesóm bőgve jött haza, hogy xy a falhoz nyomta és fogdosta, akkor suli után megvártam és örülhet, hogy csak az orrát törtem be, de szívem szerint szétszedtem volna.

Persze mikor meglátott, akkor már hátrált, meg pityergett, de kit érdekel.

Velem egyidős a srác, azóta előre köszön a testvéremnek :)

2018. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Merthogy mi az összefüggés kor és súlycsoport, fiú és lány között verekedés szempontjából? Ez nem releváns komment volt...
2018. febr. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!