Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg szégyellni kell engem...

Varga Morpheus kérdése:

Tényleg szégyellni kell engem ezért?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évben kicsit összejöttek a gondok. Rengeteg gyorshajtási csekk miatt megjelentek a munkahelyemen a rendőrök és közölték, hogy vagy a postára megyünk befizetni 390.000Ft-ot vagy megyünk a sittre. Nem tudtam mit tenni. Gó be velük a Bv-be. 78 napot töltöttem bent. Ezt megelőzően egy idili párkapcsolatban éltünk. Szép lakás, mind a ketten dolgoztunk, imádjuk egymást a mai napig. Szabadulásomat követően azt mondta párom, hogy szünet kell. NINCS senkije! Engem szeret! megbizonyosodtam róla. Elötte imádta ha szabadidejében a munkahelyén vagyok. Most el vagyok onnan tiltva. Szakítottunk is. Mára kiderült, hogy azért mert szégyenli, hogy az élete értelme egy börtönviselt ember. Ami egyébként nem igaz! MAKULÁTLAN erkölcsit kaptam! Szabs elzáráson voltam. igaz, hogy helyileg börtönben de jogilag NEM!

Barátaim 99%-ban mellettem vannak. csak ő nem bír ezzel megbirkózni. Mt tegyek?


Imádom a mai napig! Ő is engem! hűségesen kivárt!

Tanácstalan vagyok.



2018. jan. 25. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ebből csak az jön le,hogy szemrebbenés nélkül mások testi épségét veszélyeztetve közlekedsz,öntörvényűen nem érdekel a sebességkorlátozás,amit előírnak épp úgy neked is,mint a többi járművezetőnek.

Jampeckodsz az utakon,viszont a büntetést nem tudod befizetni,mert egy ruppótlan vagy.

Nekem sem kellenél.

2018. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Felelőtlen tróger nem kell a csajoknak. Egyrészt a gyorshajtások, azt hogy képzeled? Te is bármikor felfordulhatsz, másokat is veszélyeztetsz. Másrészt felhalmozol ezzel a kis “hobbiddal” többszázezres adósságot, azt is imádják a nők, pláne mikor már a gyerektéma jár a fejükben. Kicsim, ma nincs vacsora, apa elköltötte a fizetését büntetésekre. Vagy ami még jobb, kicsim, apa most pár hétig nem jön haza, börtönben van. Ne sírj, csak helyileg van ott, jogilag nem!
2018. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%

Semmi gáz nincs ezzel.


Ha tényleg szeretett majd megbékél és visszamegy hozzád.


Ha meg nem akkor nem kár érte.


Azért ez a dolog nagyon messze van egy igazi problémától, szóval ha ez neki elég volt a szakításhoz még jó hogy időben kiderült.


Múltkor ismerkedtem egy csajjal facén, ilyet bekérdez: sitten voltál ?

Erre én: nem


Jajj de kár -jött a válasz


Szóval sosem tudhatod mi lesz az ami imponál.


Ami a csajodnak most válóok az másnál feltétel :-D

2018. jan. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

"Azért ez a dolog nagyon messze van egy igazi problémától"

az lehet,de kezdetnek nagyon is jó ahhoz,hogy időben otthagyjuk az ilyen felelőtlen majmokat.

2018. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Idilli párkapcsolat?

No ne má'!

Párod tudott a majd' 400 kilo büntetésről?

Nem mondtad neki, mert semmi köze te pénzedhez?

Mit vársz?

"Jól van, drága szerelmem, majd kikoplaljuk a büntit!"?

2018. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Azért jöttek össze a gondok, mert megcsináltad őket magadnak.

Miért fájna betartani a sebességhatárokat? Ennyire sietsz mindig? Vagy menő akarsz lenni?

Hogy magadat veszélyezteted, az senkit nem érdekel, egy hülyével kevesebb lenne, de sajnos másokat is, és sokszor a vétlenek sérülnek súlyosabban vagy halnak meg, az ilyenek mint te, pedig megússzák.

Az meg a másik, hogy felhalmoztál egy rakás büntetést, és egyet sem voltál képes befizetni.

Gondolom otthon röhögcséltél, hogy te aztán nem fizetsz, majd biztos elévül.

Azért az szánalmas, hogy ekkora májernek képzeled magad, hogy te bárhová mehetsz bármennyivel, de nincs 390 ezer forintod vészhelyzetre... szánalmas.

Ha egyszer összetöröd a kocsit, azt miből fogod kifizetni?

Akárhogy is próbálod mentegetni magad, a bűn az bűn, a börtön pedig börtön. Te bűnöztél és megkaptad érte a büntetésed, sajnos nem eleget.

Teljesen érthető, ha az exed nem akar egy ilyennel együtt lenni. Szégyen vagy és az is maradsz ilyen hozzáállással. Senkinek nem fogsz kelleni.

2018. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

A sebességkorlát betartásáról már nem kell regélnem, megírták elöttem.

De hogy valaki olyan hülye legyen hogy a harmadik csekk után is folytassa ezeket a mutatványokat, sőt! Van egy tippem ha olyan szép lakásban éltetek akkor nem volt kevés a pénz. Nyílván senki se örül 30-50 ezer kiesésnek, de akkor egy darabig bérletet veszek a tankolás helyett, így biztos nem jön több csekk. A megspórolt pénzből meg az eddigieket be tudom fizetni.

De ha valaki ilyen hülye azon nem lehet segíteni. Nem a börtön a szégyen, hanem hogy azért kerültél oda mert ilyen hülye vagy.

2018. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem sem kellene olyan ember, aki veszélyezteti mások életét!


Ugyanis SAJNOS 10/9 NEM te fogs meghalni az általad okozott balesetben, hanem a vétlen fél.

Te max. lebénulsz aztán csá, a másik meg a temetőbe megy.


Én is otthagytalak volna, de nem most, már RÉG!


Megérdemled, és ne áltasd magad, csak mondja, hogy szeret. :)

2018. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nőknek az kell, hogy figyelj rájuk, csináld azt amit mondanak, és lehessen veled dicsekedni, hogy milyen pénzes/csinos/okos stb. vagy. veled most már nem lehet dicsekedni, mert mindjárt azzal jönnek, hogy dutyiba voltál. Nézz egy másik csajt, ezzel meg ne foglalkozz, mert akkor is otthagyott volna ha beteg leszel. Így legalább időben kiderült. Ja és menjél majd lassabban.
2018. jan. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!