Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért azok az emberek a jók,...

Miért azok az emberek a jók, akik másokat bántanak?

Figyelt kérdés
Engem iskoláskoromban kigúnyoltak mert csendes vagyok. Viszont a Facebookon ők a népszerűek, egy csomóan like-olják őket, meg ők a normális emberek a társadalom szemében.
2018. febr. 25. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát ez alap,aki hangosabban üvölt és agresszív az a menő a majmok közt is. De majmokkal nem kell barátkozni.
2018. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezen én is rengeteget töprengtem már. Én személy szerint magamat sokkal kedvesebbnek, megértőbbnek, segítőkészebbnek, elfogadóbbnak tartom, mint ezeket a társadalom által dicsőített idióta barmokat, akik folyamatosan reklámozzák magukat x db közösségi oldalon, megszólják, bántják azt, aki különbözik tőlük stb.
2018. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Miota jo az aki nepszeru?
2018. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%

Mennyivel vagytok különbek? Ugyanazt csinaljátok csak csendesen, arctalanul elbujva, es a masik oldalról....

Ezert vagytok senkik!!! Szanalmasabbak vagytok...

2018. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Te úgy definiálod a "jó" fogalmát, amit a magyar nyelv a "népszerű" fogalommal illet. Ez a fogalom zavar elég sok gondot okozhat, ezen gondolkozz el.


Továbbá ajánlom figyelmedbe, hogy tanulj a 4 személyiségtípusról valamit:

egy kép: [link]

és néhány bevezető cikk:

[link]

[link]

[link]

[link]


Minden személyiségtípusnak vannak jó és rossz tulajdonságai.

Az introvertáltak jobban tudnak algoritmusokban és bonyolult feladatokban gondolkodni. Az extrovertáltak meg több lájkot kapnak.

2018. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem jók, hanem népszerűek..

nagy különbség.

2018. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
4-es igazad van. Csak irigyek vagytok azokra akiknek sikerült. Ti sem lennétek mások. Csak nem kaptatok akkora figyelmet. És ha igazán menők akartok lenni nem foglalkoztok a véleményemmel és élitek a saját életeteket ;)
2018. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7es, magadból indulsz ki.

Egyáltalán nem érdekel, mennyi like zuhan egy posztomra, mert nem kell a társadalom visszaigazolása. Én tudom, hogy jó ember vagyok és tudom, hogy amit életem, csak magamnak köszönhetem és ne kell mással megosztanom. Azok, akiknek erre szüksége van, azok olyan mértékben függnek másoktól, amire nincs mindenkinek szüksége. Erről szól a személyiség, hogy teljesen más motivál, érdekel, gondolkodtat el. És mivel nem vagyunk egyformák, bizony mindenki máshogy él.


Személyesen nem szeretek a világon mindenkinek egy magamról alkotott képet sugallni az Interneten, aminek csak néhány része a valóság. Jobb szeretem ezeket igaz barátokkal személyesen megosztani. Nem rakom ki a főztömet, amit a vendégek annyira dicsérnek, hogy képesek órákig csak arról beszélni. Nem kell, hogy Facebook lakók is ezen csámcsogjanak. Nem osztom meg a legjobb szeretkezésemet sem a héten, vagy a cipőt, amit azért vettem, hogy jól nézzek ki benne. Nem a Facebooknak élek.


Így ne is jutok el oda, hogy irigykedjem a sok likera. Nincs mire.

2018. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!