Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Furcsa, beteges emberek,...

Furcsa, beteges emberek, másokat is bántanak itt?

Figyelt kérdés

Fura, nehezen kezelhető, nehezen elviselhető, beilleszkedni képtelen emberként kiírtam ide párszor kérdést.

Amikor aznap különösen nehéz napom volt, heppeim miatt beszóltak, vitába keveredtem, kiírtam ide egy-egy kérdést. Bízva avban, hasonló cipőben járókkal sajnáltatjuk egymást, esetleg terápiára, szakemberhez járnak, könyvet olvasnak, fejlődtek, javultak, ötletet adhatnak.


Erre MINDIG rám támadtak. Állítólag önző, énközpontú vagyok, amikor sajnáltattam magam a furcsa, beteges dolgaim miatt, kiforgatták, hogy különlegesnek tartom magam - wtf, erről szó se volt?



Miért támadtak?

A többieket, akik "nem tudok beilleszkedni" típusú kérdést írtak valaha --> titeket is bántottak?


2017. ápr. 26. 15:33
 1/6 A kérdező kommentje:

A legjobb az, amikor kérik, soroljak konkrét dolgokat. Lehetetlen, hiszen nem lehet megmagyarázni, de az emberek a testtartásomon, megszólalásomon is érzik a "beütésemet" és minden máson is.

Mindegy, felsorolom pár abnormális hobbimat, beszédtémámat, hétköznapi szokásomat.

Erre rám támadnak, hogy ettől többnek érzem magam?

Wtf, pont kevesebbnek, ezért sírtam és írtam ki a kérdést.....



Tinikoromban voltak öngyilkossági gondolataim többször is. Meg tegnap és ma...

2017. ápr. 26. 15:36
 2/6 anonim ***** válasza:
Pl. milyen kérdéseket írtál ki? Mutatnál linkeket?
2017. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyakorin mindig a kérdezők a ret....ardok
2017. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Bízva avban, hasonló cipőben járókkal sajnáltatjuk egymást."

Ez igen.

2017. ápr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sajnállak de mire mész vele? :)
2017. ápr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
itt ne keress túl épelméjű embereket ...
2017. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!