Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jeffree Star: mitől ilyen gazdag?

Jeffree Star: mitől ilyen gazdag?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy volt egy enekes multja. Most gondolom youtuberkent dolgozik, de 6 millio feliratkozoval megengedhet maganak az ember luxusmarkakbol allo ruhatarat? Gucci, Balmain, stb. Egyik videojaban a Chanel taskajat vagta felbe egy 1000 fokos kessel.

Sminkekbol sem olcsokat vesz... Bar, azokat inkabb a szponzorokbol szeri szerintem.

Na, de a lenyeg: mitol ilyen gazdag? Azert mert 6 millio feliratkozoja van youtubeon vagy meg van valami mas munkaja is?


2018. febr. 25. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van saját smink márkája is.
2018. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aah, igen. De ennyire veszik az emberek?
2018. febr. 25. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van pénze.

Egyrészt közszereplő, folyamatosan keresik az emberek interjúkra és hasonlókra, amikért nem kis pénzt kap.

Aztán ott van a márkája, amiket a fanjai már csak szolidaritásból is megvesznek.

A régen kiadott zenéi után is kap valamennyi pénzt (ez azért már nem lehet jelentős összeg).

A róla mintázott pólók, bögrék, egyebek (vibi? tuti van az is :D) után is jelentős összeget kap.

Emlékszem, hogy egy időben sok rajongója támogatta anyagilag (kéretlenül), azért cserébe, hogy segített önmagukkal elfogadtatni őket, már gondolom annyira nem intenzívek az adományozások (ha még van rá lehetőségük az embereknek), de az is elég nagy löket volt neki. :D

Arról nem beszélve, hogy ha híres vagy, akkor egyszerre 360 irányból tolják a pofádba a pénzt. :D

2018. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Youtube hatalmas business. A "nagyágyúk", akik több millió feliratkozóval rendelkeznek, egytől egyig dúsgazdagok, csak Jeffree talán egy kicsit ezt jobban mutatja (bár rengeteg beauty gurunak van Maldív szigetes meg egyéb luxusnyaralásos videója).


Jeffree-nek meg a sminkjeit is rengetegen veszik, meg amúgy is, közszereplő, dől a lé mindenhonnan.

2018. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én először kb. a myspace fénykorában hallottam róla, már akkor befutott mini celeb volt. Azóta szépen építgette magát. Irritáló, provokatív volt anno, akkoriban még ez valamennyire újnak számított.
2018. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, nyilván megszedte magát a zenész múltjából, YouTube videókból, de pl. az ilyen híres emberek általában ajándékba is kapnak luxus dolgokat. Őket nem a L’Oreal, H&M szponzorálja, minta magyar beauty bloggereket, hanem a Gucci, Channel, vagy akár a Louis Vuitton.

Mert attól a cêgnek is jó PR értéke lesz, ha csinál egy kis reklámot nekik.

Ők ajándékba elküldenek neki pár bizonyos dolgot, cserébe pedig bemutatja, akár egyetlen kép kocka erejéig.

Nem mellesleg Kylie Jenner is gyakran mutogatja a Snapchaten, hogy születésnapjára milyen luxusmárkák küldték neki ajándékba táskákat.

Vegyük például Tati-t. évek óta csak abból gyárt videókat, hogy különféle márkák küldenek neki tesztelésre, bemutatásra sminkcsomagokat.

Szerintem Jeffree is így csinálja.

2018. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!