Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek feltűnt ha az ember...

Nektek feltűnt ha az ember jobban áll anyagilag irigységből utálják, de ha szegény pedig lenézik?

Figyelt kérdés
Akkor mi jó nekik? Milyen legyen az ember?

2018. jan. 9. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Igen.

Semmi. A magyarnak soha semmi

2018. jan. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos (ha eddig nem tűnt fel, jó kérdés hogy nem következtetted még le) az embereknek semmi sem jó. Ha magas vagy az a baj, ha alacsony vagy az a baj. Sose fognak téged elfogadni, mert szeretnék magukat felsőbbrendűnek nyilvánítani feletted. Ez sajnos ilyen, a pénz körüli társadalom már csak ilyen, ahol mindenki versenyezni akar mindenkivel és nem fogják elfogadni ha jobb vagy. Nagy példám ilyenkor a videojáték: Ha nyertél, akkor noob az ellenfél, ha vesztettél, akkor hacker az ellenfél.
2018. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Ne haragudj, de ki nem szarja le a lelkivilágukat?

Legyél olyan, ami neked jó, nem a szomszéd Mari néninek!

Ha mindig azon görcsölsz, hogy mindenkinek megfelelj, meg fogsz bolondulni!

Figyelmedbe ajánlom a "A molnár, a fia meg a szamár" mesét!

[link]

2018. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam nagyon szegény, most nagyon gazdag vagyok. Feltűnt a lenézés, és az irígység is. A családom, és az IGAZI barátaim mindig szerettek, és kitartottak mellettem, és én is mellettük. Más emberek véleménye meg k...ára nem érdekel.
2018. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez mindkét esetben csak azt "jellemzi", aki ezzel foglalkozik.
2018. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!