Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rosszlanyok.hu-ról rendeltünk...

Rosszlanyok.hu-ról rendeltünk lányokat lakásra? Utólag milyen esélye van, hogy megkeresnek vagy betörnek?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt(szombat éjszaka) egy buli után ittas állapotban, felhívtunk 2 lányt barátokkal a rosszlányok.hu-ról? Lakásra. Ráadásul sajnos az enyémre (utólag már tudom,hogy meggondolatlan volt).

A dolgok lefolyása után telefonon volt némi összetűzés, még a lányok "sofőrjővel/testőrével" (ekkor a lányok már távoztak), amire közölte, hogy odajön és majd akkor megtanuljuk a leckét.

A végén telefonon, úgy gondolom tisztázni tudtuk és úgy köszöntünk el, hogy jól van rendben, de az egyik lány mást állított. Viszont a másik megerősítette az általunk mondottatakat. (Ekkor már a lányok nem voltak nálunk legalább fél órája.)

A lányokat rendben kifizettük, azóta a "sofőr" nem keresett. Van-e okom aggódni, hogy megkeresnek vagy visszajönnek a lakáshoz?

Esetlegesen betörnek? Azóta nem tudok aludni.

Ugyan egy szépen felújított lakásról van szó, de a lenagyobb érték egy 5éves tv kb. a lakásban, gazdag nem vagyok és nem is hinném,hogy annak tűnhettem. Kérem az válaszoljon aki tényleg jártas ilyen témában. Esetleg benne él... Szeretném visszakapni az életem, de szeretném tudni mennyire érdemes ettől tartani és ha igen mi tévő legyek.



#rosszlanyok.hu betörés
2018. febr. 26. 13:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nincs mitől félni, legközelebb meg nem k.váztok. Ennyi.
2018. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szombat még csak 2 napja volt. Ha tartozol nekik, vagy bántottátok őket, esetleg képeket/videókat csináltatok róluk, akkor keresni fognak.

Ha csak simán nem túl jó hangulatban váltatok el, akkor talán nem fognak rátok időt pazarolni.

Mindenesetre talán tanultatok az esetből, és többet nem álltok le k**vákkal. Pláne nem hívjátok lakásra őket. Balhézni meg még annyira sem érdemes velük.

Ja és igen, vizsgáltasd ki magad. Ha ilyen remekül sikerült a buli, ki tudja, mit szedtél össze.

2018. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem lesz gond. Hiszen, láthatóan a "sofőr" is nektek hitt, és már tök nyugodt volt, amikor másodszorra beszéltetek.
2018. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja, közben írtál... komolyan meglepődsz azon, hogy egy k**va nem tisztességes és át akar b**ni? :D Szerinted a rosszlányokponthún jókislányok vannak? :D

Mindenesetre nem valószínű, hogy keresni fognak, emiatt ne parázz. Ennyi erővel attól is retteghetnél 0-24-ben, hogy akárki más kirabol.

2018. febr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem tartozunk nekik. Nem bántottuk őket. Nem készítettünk se videókat,se képeket. Nem is vagyunk gazdag üzletemberek. Egy ilyen este 4ünk-nek egyszer belefért az anyagiakba 1évben 1 szer, de nem hinném,hogy közeljövőben megtehetnénk...(meg is bántuk) A lakás szépen fel van újítva,így remélem nem hiszik,hogy jó módúak vagyunk, hiszen ahogy említettem talán a legnagyobb érték tárgy egy 5éves tv..., bár gondolom csak én hiszem, hogy ez nekik szép lakás és szoktak ők különb gazdag emberekhez is járni. Csupán az ideges hangvételű telefon történt. Aminek az okát fentebb leírtam, Utána a másik lány is lement gondolom elmondta, hogy ő mit látott.Majd mikor visszahívtuk a "sofőrt" annyit mondott,hogy de az első lány mást mondott mint a másik és hogy akkor oké jolvan és lenyomta a telefont. Úgy gondolom amennyiben bármelyik fennállna egyből odajött volna ezt a "kérdést" rendezni. Csupán félek,hogy ne legyen ennek következménye mert nekem se pénzem se semmim nincs ,hogy ebből kikászálódjak. csupán volt egy ferde estém, ami miatt most úgy érzem hogy rettegve kell éljek és amiből egy életre tanultam.
2018. febr. 26. 14:55
 16/21 anonim ***** válasza:
6%
Igen szerintem feljel, ejszaka odamennek es véged.
2018. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kirabolnak, megvernek, aki nem napon barnultakkal ilyen üzletet köt, az meg is érdemli. Nem tettek az italotokba Ginát? Nem kutatták át a szekrényeket? Akkor a betörés még hátra van. Ostoba lúzerek voltatok, ennyi.
2018. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Milyen komoly tapasztalatai vannak egyeseknek ezekkel az üzletekkel kapcsolatban. :)))
2018. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Ezek a stricik általában kicsi emberek, soványak, mert az összes pénzüket drogra költik. Gyávák, mert nőket terrorizálnak és tartanak sakkban. Sokszor hátterük sincs, csak a levegőbe beszélnek. Ilyen emberektől nem érdemes tartani.
2018. aug. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kigyúrtak is vannak, mint stricik, azok laposra vernek, nemcsak téged, a ribizliket is.
2018. aug. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!