Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rosszlanyok.hu-ról rendeltünk...

Rosszlanyok.hu-ról rendeltünk lányokat lakásra? Utólag milyen esélye van, hogy megkeresnek vagy betörnek?

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt(szombat éjszaka) egy buli után ittas állapotban, felhívtunk 2 lányt barátokkal a rosszlányok.hu-ról? Lakásra. Ráadásul sajnos az enyémre (utólag már tudom,hogy meggondolatlan volt).

A dolgok lefolyása után telefonon volt némi összetűzés, még a lányok "sofőrjővel/testőrével" (ekkor a lányok már távoztak), amire közölte, hogy odajön és majd akkor megtanuljuk a leckét.

A végén telefonon, úgy gondolom tisztázni tudtuk és úgy köszöntünk el, hogy jól van rendben, de az egyik lány mást állított. Viszont a másik megerősítette az általunk mondottatakat. (Ekkor már a lányok nem voltak nálunk legalább fél órája.)

A lányokat rendben kifizettük, azóta a "sofőr" nem keresett. Van-e okom aggódni, hogy megkeresnek vagy visszajönnek a lakáshoz?

Esetlegesen betörnek? Azóta nem tudok aludni.

Ugyan egy szépen felújított lakásról van szó, de a lenagyobb érték egy 5éves tv kb. a lakásban, gazdag nem vagyok és nem is hinném,hogy annak tűnhettem. Kérem az válaszoljon aki tényleg jártas ilyen témában. Esetleg benne él... Szeretném visszakapni az életem, de szeretném tudni mennyire érdemes ettől tartani és ha igen mi tévő legyek.



#rosszlanyok.hu betörés
2018. febr. 26. 13:16
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Akkor helybe el kellett volna vernjétek a stricit Qurvástól ha állításod szerint 4-en voltatok... Úristen mi van veletek ember így be szarni.... Úgy el vettem volna az egészet mint S majom a seggét nálunk fele nem szaroznak az ilyen stricik..
2019. ápr. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!