Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha valaki buzerál,...

Korpatív Dániel kérdése:

Mit tegyek, ha valaki buzerál, inzultál? Már a sírás határán vagyok, elborul az agyam csak rontok a helyzeten, mit csináljak?

Figyelt kérdés

inzultáció,buzerálás, kiabálás,

bántalmazás,



2018. febr. 26. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A legjobb tanácsadó az erőszak. Üsd le.
2018. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi konkrét helyzetet nem vázoltál fel! Így nehéz.

Én egyszer a késemet az arcába nyomtam, jó ez én voltam és nem is képes rá sok mindenki, de már 2 hete csesztetett egy p?cs munkatársam.

Apámmal, nagyapámmal viccelődött azokat kigúnyolva, szval itt már ez kellett, fizikailag nem voltam hozzá sehol de ezt meg tudtam tenni, egyedi eset, de muszáj volt sajna.

2018. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az erőszakban, de van amikor más megoldás nincs. Ha tényleg rád szállt valaki, nem hagy békén hiába kéred nincs más megoldás, mint meglepetés szerűen lenyomni neki egy büdös nagy maflást.
2018. febr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szólj neki vissza. Oltsd le a végletekig.

Pl. ha férfi/srác/fiú, akkor kérdezd meg, hogy bejössz-e tán neki, hogy ennyire kitüntet a figyelmével. Illetve közöld vele, hogy felesleges próbálkoznia, mert te a lányokat szereted, de esetleg egy melegbárban lehet, hogy sikere lenne.

2018. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es? Gondolod ez esetben számít?? Még jobban rá fog szállni, viccet is csinál a megjegyzéséből! Én tudom, magamon tapasztaltam mert átmentem pontosan egy ilyenen is, szval..

Ítt arányosan kell fellépni, és meglepetés szerűen de keményen, mivel nem lát benne ellenfelet!

2018. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát mivel valsz. nincs meg az az agresszió a kérdezőben, amit említesz, így csak a dumája az egyetlen fegyvere. Meg kell szégyeníteni a másikat, hogy leszálljon róla.

Akár minél nagyobb körben égetni be, hogy vörös fejjel bekussoljon (okés nyilván nem tudjuk a részleteket, mert pl. egy 5. osztályos 17 éves kancigánynál nem biztos, hogy működni fog)

2018. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi,
2018. febr. 27. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!