Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyen célt adtatok az...

Ti milyen célt adtatok az életeteknek?

Figyelt kérdés
Nagyon negatív vagyok mostanában és magányos és célok nélkül létezem ezért vagyok kiváncsi arra hogy titeket mi motivál az életben.

2018. febr. 28. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Mások tanítása, önfejlesztés.
2018. febr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a legnagyobb hobbimhoz kapcsolódik (utazás), eljutni a világ összes országába - ez folyamatban és a legjobb, hogy nem csak a célt élvezem majd, hanem az oda vezető utat is :) Ezen kívül a karrieremmel kapcsolatban is vannak céljaim és sok kisebb dolgot is kitűztem. Sokmindent már elértem, egz példa erre az, hogy ott élek, ahol mindig is szerettem volna.
2018. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam céltalan és nem biztos, hogy mások céljai Téged inspirálnak (bár jó lenne). Azon gondolkodj el, hogy mit szerettél csinálni kisebb korodban, vagy miről álmodoztál, mi leszel ha nagy leszel, mert ha nem is feltétlenül az, de valami hasonló könnyebben adhat célt, mivel az valamikor a Te célod volt.

Pl. pszichológus szerettem volna lenni, de nem tanultam jól. Felnőtt koromban sok tétovázás után most olyan szakmát tanulok ahol embereknek segíthetek - nekem ez volt a fő cél, nem maga a pszichológusi szakma.


Ezen kívül jó párkapcsolatot kialakítani (van vele meló bőven :D ) és utazni.

2018. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sok pénz, jó állás és egy jó barátnő minden problémámat megoldaná
2018. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig szenvedtem, mire rájöttem, hogy mit szeretnék igazán csinálni, de szerencsére már egy ideje tudom, hogy mit fogok tanulni ősztől az egyetemen. Jelenleg ez ad erőt ahhoz, hogy kibírjam ezt a pár hónapot a gimiben. Utána persze az fog motiválni, hogy szeretném a lehető legmagasabban szinten elsajátítani azt a tudást, amire szükségem lesz ahhoz, hogy úgy végezhessem álmaim hivatását, ahogy azt kell.
2018. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy semmilyet. En azok közé tartozom, akik csak úgy céltalanul lődörögnek a világban. Ennek ellenére jól megvagyok. Végülis vannak akik rosszabbul jártak a megvalósítatlan celjaikkal. Masok meg persze jobban. Ez van.
2018. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szeretnék minél többmindent megtudni (sokat olvasok), utazással kiterjeszteni a látóköröm (utazok), olyan munkát végezni, amivel segítek, sok pénzt lehet keresni, és a magam ura vagyok (ezt teszem). Ezek a célok motiválnak.
2018. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!