Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem utáljátok ezt a depresszió...

Nem utáljátok ezt a depressziós, fagyos, gusztustalan időt?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 19:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
De, én tiszta szívemből, de mit tudok ellene tenni? Szerencsére már március van, remélhetőleg még pár nap és végre jön a jó idő, ha októbertől majdnem fél éven át kibírtam idáig akkor már nem március elején fogok magamba roskadni miatta. :D
2018. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%

nem


bipipp..önnek lepontozandó válasza érkezett..

2018. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én a nyarat utálom. Nekem egyszerűen jobban bejön ez a borongós hangulatú idő, arról nem beszélve, hogy nyáron 35 fok fölött se aludni nem tudok se semmit, és nincs hova vetkőzni, télen meg ha nagyon hideg van maximum jobban felöltözök.
2018. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem, szerintem tök jó, csak mondjuk olyan 5 fokkal lehete melegebb, hogy egy számjegyű legyen a minimum, akkor ideális lenne, de így is sokkal jobb, mint a nyár. :)


2#

Igen, ilyenkor jönnek a melegházi virágok, hogy jól lepontozzák a csúnya jegesmedvéket. :)

2018. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
8%
Én imádom ezt az időt, legalább nem mennek az idegeimre a bogarak meg a pókok amik nyáron rendszeresen azzal szórakoznak hogy a szívbajt hozzák rám.
2018. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem tartom se depisnek, se gusztustalannak, csak az a gondom vele, hogy nem igaz, hogy jobban fel kell öltözni, azt' ennyi. Ha kimegyek az utcára (márpedig ki kell), akkor két vastag harisnya van rajtam, egy nadrág, atléta, derékmelegítő, póló, hosszú ujjú póló, ing, bélelt blézer, nagykabát, és még így is befagy. Annyi, hogy legalább szorít is, kényelmetlen a sok ruha.

Viszont 35 fokban teljesen jól érzem magam. Ha egyszer kivándorolnék, az nem a közhangulat vagy a fizetések miatt lenne, hanem, hogy végre egy mediterrán országban élhessek a nekem kényelmes hőmérsékleten :D

2018. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
De: lassan én is csak szívatóval fogok csak indulni:).
2018. márc. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Metionin ***** válasza:
Nem, én alapból északra gyártódtam, teljesen elvagyok a mínusz 10-ben is. Annak meg kifejezetten örülök, hogy végre lett normális hó. Imádom ezt a fagyos napsütéses havas időt.
2018. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Azt nem mondom, hogy rajongok érte, de nem is utálom. A nyarat kevésbé bírom, legalábbis akkor, ha "gatyarohasztó" meleg van. Az "én évszakaim", a tavasz és az ősz.
2018. márc. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

De, én már unom!

Nem tudom, egyesek miért vannak annyira oda ezért az évszakért.

Amikor beköszönt, mindig arra gondolok, hogy de jó azoknak, akik olyan országban élnek, ahol télen nincs hideg.

Én több hátrányát látom, mint előnyét.

-Hideg van, kényelmetlen a sok ruha az emberen, / Michelin-figurának érzem magam bennük /.

-Kihalt a természet.

-A leesett hó nappal olvad és locspocs lesz, este megfagy. Idén már volt szerencsém egyik reggel jó nagyot esni. Az ónos esőtől szinte rettegek.

-A nappalok rövidek, már délután "este" van.

Keveset süt a Nap, és ez az emberek kedélyállapotára is hatással van.

-Hideg miatt fűteni kell az otthonokat-plusz költség.

Amit pozitívumnak tartok, hogy ilyenkor nincsenek kellemetlenkedő rovarok / pl. légy, szúnyog /Meg még talán a Karácsony ünnepe.

Szóval, én már várom a tavaszt, a napsütést, a sok zöldet.

2018. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!