Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti kipróbálnátok, hogy milyen...

Ti kipróbálnátok, hogy milyen kerekesszékkel közlekedni?

Figyelt kérdés
Én valamiért mindig is kíváncsi voltam rá, hogy milyen lehet kerekesszékkel közlekedni, hajtani, de csak rövid ideig kipróbálás szinten, max pár órára. Nem tudom miért, érdekel, és így egy kicsit át is lehetne élni, hogy az erre rászoruló embereknek milyen kihívásokkal kell szembenézni nap mint nap.
2018. márc. 1. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Ability Parkban régen ki lehetett próbálni, nem tudom, működik-e még. Egyébként én is kipróbálnám szívesen.
2018. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én is az Ability parkot javaslom, ha közel vagy Pesthez, vagy arra jársz valamikor.

nem csak a kerekesszékre, másra is, pár éve voltam.

2018. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt írják a neten, hogy sajnos bezárt már :( Létezik hasonló alternatíva?
2018. márc. 1. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagybátyámét próbáltam, sokkal nehezebb volt, mint amilyennek látszik.
2018. márc. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
öcskössel anno toltuk a papáéban :)
2018. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor gondnokként tevékenykedtem a kórházban. Akkor kipróbáltam. Nem egy nagy élmény.
2018. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Èn mikor lebetegedtem kaptam egy elektromosat, pár ève, azóta azzal közlekedek a faluban, de az èletem is elunom, annyira lassú. Alig megy 8km/h-val, ( biciklivel kènyelmesen tekerő mami is elkerül ) de viszont 40 kilómètert megy egy feltöltèssel. A kèzzelhajtós meg mèg ennèl is rosszabb, mèglassabb ès nagyon kimerítő, főleg emelkedőn.
2018. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!