Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnehezebb...

Mi volt életed legnehezebb megpróbáltatása/feladata?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ...:)
2018. márc. 1. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Megfoganni
2018. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát voltam már műtét alatt is ahol 1 napon múlott az életem mégsem ez.


A volt baratnőm, mert rengeteg dolgot tanultam tőle és azt hittem belehalok nem vicc tenyleg a halálért könyörögtem. Ennek már egy éve, az összes emberi kapcsolatomat átrendezte a dolog teljes kihatással volt az életemre ha picit tovább maradok vele szerintem az egész életem ra ment volna.


Szoval ebből kikeveredni, ujra rendezni mindent (ami mist is tart) viszont megérte most kezd vissza jonni a pozitív része

2018. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

A padlóról felállni.

Pl amikor elveszted a munkád, vagy a párod, kirugnak otthonrol az utcára, vagy ez a három egyszerre, vagy pl kiveszel egy albit mert annyi volt az össz pénzed, lesz munkád, de az első leendő fizuig élj meg a semmiből, vagy az utolsó fityingedből kimész külföldre mert állást szállással ígértek és kam volt. vagy kiderül, hogy hátba támadtak akiket barátaidnak hittél. ilyesmik. Felállni a padlorol.

Szakember azt mondta 10-ből két ember tudná csak végigcsinálni amiket megtettem. Pl külföldről nem jöttem haza a nincsbe, hanem kerestem másik munkát a semmiből.

2018. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Amikor az intenzív osztályon voltam egy baleset után, lélegeztető gépen, de tudatomnál, és a doki közölte, hogy ha nem tudok 1-2 napon belül magamtól lélegezni, akkor

nekem lefőtt a kávé. Hát az elég kemény volt.

2018. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Miután elvesztettem az összes barátom és apám otthon lassan leépült és már fel sem ismert, elengedtem és feladtam. Utána megcsúsztam az egyetemen, az életben. Mindenki reakciója a kérvényeimre, hogy ne tegyenek át fizetősre az volt, hogy egy családtag halála természetes és semmiség, nem indok.

Ezután a kilátástalan helyzetből, feladni a maximalista énemet és elkezdeni talpra állni és harcolni, eddig ez.

2018. márc. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mikor 10 év kőkemény meló után tudatták velem a szülők, tesók, hogy én ne várjak semmilyen pénzt a családi cégből.


Ott nem ordibálni hanem az arcukba nevetni..talán nem is volt nehéz? lehet..


Mindenesetre ez már a múlt

2018. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megtanulni önzőnek lenni.
2018. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kivarni az uramat a bortonbol aztan terhesen elhagyni 😅
2022. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!