Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más autisták számára is csak...

Más autisták számára is csak szenvedés az egész élet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 3. 01:09
 1/7 Metionin ***** válasza:
57%
Nem feltétlenül. Én aspi vagyok és tök jól elvagyok, vannak más auti ismerőseim is akik szintén tök jól vannak.
2018. márc. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem autizmus mellett más lelki betegségeim is vannak mondjuk
2018. márc. 3. 01:18
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Én még nem szenvedős autistát nem láttam pedig sok, főként gyerek megfordult már a kezeim között.

Aztán meg lehet hogy vannak maguknak valók akik "boldogok".

2018. márc. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én ismerek egy aspergerest, aki kifejezetten boldog, társas lény és rengeteg sikert ér el, sokszor már-már nagyon szélsőségesen irányít mindent a saját javára, de pont emiatt nem szenved semmi miatt. Egyik ismerősöm is beszélt egy autistáról, aki szerinte a legjobb, legkedvesebb, legkitartóbb és legboldogabb ember a földön.
2018. márc. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én bizonyítottan nem vagyok auti, de hajadzok rá, mert az emberi kapcsolataim 0, vagy egyből szétb×om, másrészt nincs nagy sikerem 1-2 kisebb dolgot leszámítva az életben.

Szóval igen, nehéz így élni.

2018. márc. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A szociálisan retardált nem egyenlő az autizmussal.
2018. márc. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem, nem csak az. Szenvedés is van benne, de tudom értékelni a jó dolgokat is. Próbálj meg más autistákkal ismerkedni, vannak erre megfelelő közösségek.

Amúgy akinek nem inge, ne vegye magára, de jó lenne nem lepontozni azokat, akik elégedettebbek. Ha nem tudsz örülni más örömének, akkor talán nem bennük kell keresned a hibát.

2018. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!