Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy lány jólnézki alig tudja a pasikat le kaparni magáról, millióan veszik körül, De ha egy pasi tényleg jól néz ki attól őt még simán kerülhetik a csajok és egyedül van. Mi ez a hatalmas különbség a nemek között?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi tényleg jól néz ki, akkor szerintem ilyen nem történhet meg.

De ha mégis, akkor sem a nemek közti különbséget kell keresni, hanem a személyiségben lesz a válasz a kérdésedre. Lehet hogy jó pasi, de amúgy meg egy bunkó.

2016. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert a lányok jó része elvárja hogy a férfiak kezdeményezzenek náluk. Egy fiú hiába néz ki nagyon jól, ha nem kezdeményez, akkor simán egyedül maradhat. Amúgy nem csak a nagyon jól kinéző lányokat veszik körül, hanem a teljesen átlagosaknak is sokan csapják a szelet. A férfiak próbálkoznak, a nők válogatnak.
2016. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Én pl, ha egy nagyon jó pasit látok, elkönyvelem, hogy tuti van már barátnője/felesége.

Mert nyilván a legtöbb ilyen férfi, már foglalt!


De amelyik meg nem, a legtöbbje iszonyatosan beképzelt, meg bunkó! Őket meg jobb elkerülni.

2016. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért van így, mert... nincs is így.
2016. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó pedig így van, Nekem személyes ismerősöm 23 éves srác ő ihlette a kérdést, nagyon jóképű és izmos is, az összkép nagyon jó. oda is mer menni a csajokhoz.. és itt a csavar rendre el küldik.. pedig azt hinné az ember hogy a lábai ellőt hevernek. A haveri körben a a barátnők mind mondják hogy nagyon jó pasi és nagyon jó fej.. De hát ugye ők meg a haverjai női.. ugyhogy ezzel semmit nem ér!
2016. febr. 24. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nála pedig akkor valami gond van. Vagy a stílusa vagy a megjelenése nem oké.

A tesóm helyes, izmos és rendszeresen odamennek hozzá a csajok, neten is ráírnak. Én átlagos vagyok, de nekem sem lehet okom panaszra, maximum nem találok megbízható csajt.

2016. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányok a baráti körömben, eléggé egy véleményen vannak, miszerint, a jóképű pasikra ragadnak a nők, a legtöbb esetben, ergó nagyobb a valószínűsége, hogy ezáltal legalább egyszer, megcsalja a párját, a felkínálkozó lehetőségek miatt.

Tisztelet a kivételnek!

2016. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A baratom izmos, jokepu, es meg akkor is megnezik, meg probalnak flortolni a lanyok, mikor velem van. Szoval nekem nem ez a tapasztalatom:)
2016. febr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!