Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyes táplálkozás tanácsadók...

Egyes táplálkozás tanácsadók mire fel vannak annyira elszállva maguktól?

Figyelt kérdés
Ha valaki valamit mer mondani és nem is feltétlenül negatív de akkor is csak irigysegbol mondja tuti, nehánynak láttam az árait is, nem tudom mi kerül annyiba..van aki annyira oda van magáért, hogy ki is jelenti tőle nincs jobb és nem is lehet jobb tanácsadó. Nem tudom kit érdemes választani, ha valakivel kapcsolatban van tapasztalatotok akkor leírhatjátok.
2018. márc. 3. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki tud olvasni és van internet hozzáférési lehetősége, annak minek táplálkozási tanácsadó? Ezért tartják ilyen sokra magukat, mert körbe vannak véve idiótákkal.
2018. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az áraik azért olyan magasak, mert van aki ki is fizeti.

Az hogy tőle nincs jobb az csak természetes. Ki menne hozzá ha azt mondaná hogy a konkurencia jobb nála?

Én a helyedben inkább a pár órás olvasgatást választanám. Ugyanis a személyes tanácsadással szemben az interneten több helyről kapod az információt amit össze tudsz vetni, illetve a kommentek és visszajelzések segítenek megítélni a tanács legitimitását. Mindezt ingyen. De persze ha sok pénzed van akkor fizethetsz is pár szakembernek hogy személyesen elmondja amit otthon kényelmesen elolvashatnál.

2018. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sikertől. Mint MINDEN ember a sikerélményektől tud csak elszállni. Na? Felnyitottam a tudás almájának fáját előtted? :D Gondolkodás ON.
2018. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!