Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki abszolút nem eszik semmilyen zöldséget, gyümölcsöt?

Figyelt kérdés
Én két ilyen embert is ismerek. Nem eszi meg a kókuszos tekercset, mert mazsola van benne. Nem kell neki csoki, mert eperjoghurtos. Csak a krumpli az, amit megeszi. Még a hagymát a is kiválogatja a marhapörköltből.

2018. jan. 6. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha krumplit eszik akkor nem mondható róla hogy egyáltalán nem eszik növényi táplálékot. Akkor lenne furcsa és egészségtelen ha csak állati eredetűt enne.
2018. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is közel ilyen vagyok, bár gyümölcsből van néhány fajta, amit megeszek.
2018. jan. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

azt, hogy az ánusza jól meg lehet gyötörve, amiért alig eszeik mást csak húst és szénhidrátot. képzelem milyen rendellenes lehet az emésztésük. az embereknek csak kis százaléka az, akiknek ezt elviseli a szervezete.


amúgy a csokit nem megevős ismerősödnek üzenem, hogy nyugodtan megeheti azt az "epres" csokit, mert az nem eper, ami abban van. hanem bíbortetű kivonata. tiszta protein lenne, ha bele is darálnák :D de csak ki vannak főzve.

2018. jan. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Én sem eszem meg a kókuszos tekercset mert nem szeretem Nem eszem meg meggyes csokikat. Sőt meggyet egyáltalán nem eszek. Mert allergiás vagyok rá. Azt, hogy valaki nem eszik hagymát, mazsolát még nem jelenti, hogy nem eszik gyümölcsöt vagy zöldséget.
2018. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

A mazsolát sokan nem szeretik. A gyümölcsös csokikat se mindenki, pl. én sem.

De az azért már furcsa, ha valaki egyáltalán nem eszik semmilyen gyümölcsöt, nem iszik gyümölcslevet, de még csak nem is kívánja... azért nyáron nemet mondani egy tál friss eperre vagy hűtött dinnyére, az már elég durva. :D

A hagymát kiszedegetni a pörköltből pláne. Az tény, hogy sok zöldség nem finom nyersen, meg a többség nem áll neki répát rágcsálni nasiként, de azért ez így érdekes.

Az kizárt dolog, hogy valaki MINDEN létező gyümölcsnek meg zöldségnek utálja az ízét, akár nyersen, akár főve, akár sülve, akár lében. Ha valaki ennyire finnyás, ott valami agybaj van, vagy gyerekkori beidegződés, ami miatt undorodik minden gyümölcstől.

2018. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az eszkimók némileg hasonló étrenden éltek évezredeken át, és köszönik megvoltak. Az eperjogjoghurtban meg jó eséllyel alig van gyümölcs, már ha van egyáltalán, s nem csak eperízű. Semmi baja nem lesz abból valakinek, ha nem eszik mazsolát (szénhidrátbomba), hagymát (ezt sokan kerülik különböző okokból), vagy "eperjoghurtot".
2018. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyat ismerek aki nem eszik soha gyümölcsöt. Ha gyümölcsös a süti úgy sem. Pedig felnőtt ember. Gyerekkora óta ilyen, és nem tudtak mit kezdeni vele...
2018. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem csak azokat nem eszik meg, amiket leírtam. Azok csak példák voltak. Ezek mellett semmilyen más zöldséget, vagy gyümölcsöt.
2018. jan. 6. 20:50
 9/12 anonim ***** válasza:
A mazsola-utálók számomra UFÓ-k. Az, hogy nem eszik valaki zöldséget-gyümölcsöt, nem tartom jónak, mert a szervezete ezt is igényelné és mással nem nagyon tudja pótolni. A csavar az egészben az, hogy jómagam is ritkán eszem ezen ételeket, de annak oka van.
2018. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bár én csak félig vagyok ilyen (ha szabad így fogalmaznom), de leírom a saját tapasztalataimat.

Utálom a gyümölcsöket, egyszerűen nincs szó, amivel ki tudnám fejezni, mennyire nem szívlelem őket. Már attól elkap a hányinger, ha rágondolok például az eperre...

Persze, néhány kivétel akad, például meg szoktam enni a banánt, az őszibarackot, az almát és az ananászt, a többitől a falra mászom. Nem mintha ezek annyira belopták volna magukat a szívembe, de megeszem őket.

Viszont a zöldségektől oda meg vissza vagyok, lehetetlenség olyan zöldséget mondani, amit nem szeretek. :) Általában nyersen és párolva fogyasztom, köretnek, salátának stb. Zöldségek nélkül nem tudnék élni, a gyümölcsöket viszont nem szeretem, nem is igényli a szervezetem.

Emellett eszem húsféléket (kedvenceim a csirke és a pulykahús, néha a sertéshús is belefér), de nem rajongok értük túlzottan. Édességet pedig szintén csak mértékkel eszem, gabonaféléket meg napi rendszerességgel. :D

2018. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!