Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak a prostik szőrtelenitenek...

Csak a prostik szőrtelenitenek, és járnak nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
A kérdés fiktiv. Egy másik kérdés kapcsán született,ahol a szörtelenités kapcsán a prostik vannak emlegetve erősen. Magyarországon tényleg itt tartunk h aki igényes magára kicsit is,vagy épp törödik magával, az egészségével ,szürésre jár,az prosti aki p cs..ját mutogatja. :O
2018. márc. 3. 17:24
1 2 3
 11/23 Andizsuzsi ***** válasza:
74%

"Szőrősen is lehet mosakodni meg társaik"


Miért, nem lehet? A testszőrzet és az igénytelenség nem függ össze egymással. Leborotvált fanszőrzetet a fürdőkádban hagyni, na az igénytelenség.

2018. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
A férfiak igényességet várnak el nem csupasz csigaságot. Tapasztalat,de azért már bocsánat 2018 ban aki öserdőt visel,mert vallási bigott v ilyesmi, ne szologasson be normális igényes nőknek h kinek akar tetszeni mert borotválklozni merészel,egy normális nő igényes alap járaton, férfi nélkül is. A hajamat se azért mosom, és rendezem fésüvel reggelente h másoknak tetszek hanem h ne mondják rám a munkahelyen h egy koszfészek vagyok.
2018. márc. 3. 17:56
 13/23 A kérdező kommentje:
Én is azt irtam a kérdéséhez,h a nagyobb probléma h ott hagyta maga után,nem az h leborotválta az intim zónáját,mert az egyéni dolog.
2018. márc. 3. 17:58
 14/23 anonim ***** válasza:
84%

A mai világban alap a szőrtelenítés.Legalábbis eddig azt hittem, pedig nem vagyok prosti :D

Szerintem aki szűrésre jár, szőrtelenít stb az ad magára.Döbbenet, hogy mások ezt nem így gondolják..

2018. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
6%
Aki kiteregeti nyilvánosan a pi... nemiszervét, az ne háborodjon fel, ha odavonzza vele a trollokat is.
2018. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
84%
Szerintem is hozzátartozik az alapvető életvitelhez, igényességhez manapság, nincs ezzel semmi baj. 10-15 éve még nem volt ez ennyire természetes, de úgy emlékszem, akkor sem szóltak meg miatta.
2018. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
Azért egy dologban talán szinte mindenki egyetért: a szőrtelenítés mindenképpen az intim területek szexuális vonatkozású "karbantartása" kapcsán merül fel, még ha ez a vonatkozás csupán elméleti, gondolati síkon is van meg. Kétlem, hogy az apácarendek tagjainál előfordulna.
2018. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
"A hajamat se azért mosom, és rendezem fésüvel reggelente h másoknak tetszek hanem h ne mondják rám a munkahelyen h egy koszfészek vagyok." - Engem meg még ennyire sem érdekel mások véleménye, azért tartom rendben a frizurámat, mert én úgy érzem jól magam. :-)
2018. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
66%

"Azért egy dologban talán szinte mindenki egyetért: a szőrtelenítés mindenképpen az intim területek szexuális vonatkozású "karbantartása" kapcsán merül fel, még ha ez a vonatkozás csupán elméleti, gondolati síkon is van meg. Kétlem, hogy az apácarendek tagjainál előfordulna."


Fene tudja, ha apáca lennék, akkor is leszedném, mert szőrösen viszket, és nem szeretek vakarózni, de ez én vagyok...

2018. márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%

Én nem csak akkor szőrtelenítek mikor pasim van.

Egyértelműen aki ilyet mondott az trollkodott vagy csak szimplán hülye (vagyis tapasztalatlan... és eddig kur vákat látott szőrteleníteni minden más csajjal akivel dolga volt, szőrös volt. Mondjuk ez inkább arról állít ki bizonyítványt aki ilyet mondd :DD)

2018. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!