Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak a prostik szőrtelenitenek...

Csak a prostik szőrtelenitenek, és járnak nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
A kérdés fiktiv. Egy másik kérdés kapcsán született,ahol a szörtelenités kapcsán a prostik vannak emlegetve erősen. Magyarországon tényleg itt tartunk h aki igényes magára kicsit is,vagy épp törödik magával, az egészségével ,szürésre jár,az prosti aki p cs..ját mutogatja. :O
2018. márc. 3. 17:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Hol az a kérdés, linkeld
2018. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem prostik,hanem igényesek önmagukra,és az egészségükre. Bomlott agyú,bigott és ostoba az a nő aki így gondolkodik,főleg a szűréssel kapcsolatban. Mit vár az ilyen ember hogy majd egy fel nem fedezett rákban hal meg az illető,mert szerinte felesleges a szürés. Nem kívánok senkinek rosszat,de az ilyennek kár szívni a levegőt.
2018. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
2018. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom melyik kérdésről és válaszokról van szó. De azért az döbbenet, hogy egyesek feljogosítva érzik magukat, hogy belepofázzanak más milyen formában tartja karban az intim testtájait.

Arra pedig, hogy nőgyógyászati vizsgálatra csak prostik járnak, hát nem is tudom mit mondjak rá. Ilyeneket csak valami maradi, tudatlan vénasszonyok mondhatnak.

2018. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
39%
Ennek a kérdésnek a "családi kapcsolatok"-hoz mégis mi köze van?
2018. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

Még az igényességnek sincs hozzá már akkora köze, szerintem ez manapság egyszerűen alap. Nem úgy értem, hogy kell, hanem társadalmilag ez az elvárt, normális.


Fel nem fogom, hogy jönnek ide a prostik. Beteg más is lehet, a kényelem és az ízlés megint nem függ össze az ember nemi szabadosságával, akár pénzt kér érte, akár nem...

2018. márc. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos vannak ilyenek. Én sosem felejtem el, mikor szőrteleníteni kezdtem és a combomat is akartam (fehér a bőröm és sötét a szőröm). Intim területen meg kb. csak akkor volt "megengedve", ha strandra mentünk. Persze nem hallgattam rá, volt is belőle vita, mert szerinte is csak a rbancok szőrtelenítik a combjukat meg a karjukat. Én egyáltalán nem azért csináltam, hogy mindenkinek mutogassam magam vagy ilyesmi, hanem csak nem akartam gorillának kinézni kamasz lányként saját magam előtt sem.


Nevetséges, hogy ha valaki normálisan akar kinézni akkor már rögtön útszélinek van titulálva. (A nőgyógyászos dolgot nem is véleményezem...Inkább haljon meg vagy élje szenvedésben az életét, csak nehogy meglássa ott egy orvos, akinek ez a szakmája? Nevetséges...)

2018. márc. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Az emberek manapság már mindenkire azt mondják, hogy prosti (szép szóval). Ezt tapasztalatból mondom, én is folyton ezt hallom és rengeteg kérdést olvastam már itt is, amire az volt a válasz, hogy az illető prosti, illetve ilyet csak a prostik csinálnak. Szőrtelenítéssel, tangával, melltartóval, fiúzással és mindennel kapcsolatban ezt hozzák fel...
2018. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Aki így gondolja, az buta. Mindenkinek a magánügye, hol és hogyan szőrtelenít, meg hány évesen. Van, akinek nagyon erős, sötét szőr fedi a testét, egyáltalán nem megvetendő, ha meg akar ettől szabadulni. Én nem szőrtelenítek mindenhol, mert van, ahol nem zavaró, de senkinek nem engednék beleszólást, mert ez az én testem, és én érzem, hogy szőrösen vagy szőrtelenül jobb számomra. A nőgyógyász meg, jó, tudom, hogy nem egy kellemes dolog, meg nem is mind jó, de azért nem árt elmenni minden nőnek. Nekem volt egy jó dokim, aki nyugdíjba ment nemrég, azóta keresek valami jó dokit, akárkihez nem megyek. Sajnos anyámnak eltolták a szülést, amikor öcsém született, szóval vannak a családban rossz tapasztalatok, ami miatt nem mindegy, kihez járok, no meg az időbeosztásom miatt sem jó bármelyik doki. Na, de ez már az én problémám. Szóval a nőgyógyászhoz elmenni sem megvetendő dolog.
2018. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
És ebben hol van az, hogy csak a prostik járnak nőgyógyászhoz?:D Egyébként az intim zóna teljesen csupaszra borotválása szerintem is hülyeség, bár nem kötöm össze a prosti fogalmával. Felnőtt nőnek nem kell egy serdületlen kislány nemiszervével mászkálnia, számomra van ebben egy kis perverz vonás, ha egy férfi ilyesmit vár el.
2018. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!