Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A baratom nem szeretne szerint...

A baratom nem szeretne szerintem hogy odakoltozzek hozza?

Figyelt kérdés

8 honapja vagyunk egyutt. Kb minden hetvegen utazom hozza,amit imadok csak rengeteg penzt visz el. 2200Ftcsak az oda ut +2200 vissza plusz bkv jegyek,plusz nem hagyom hogy mindent o fizessen igy egy hetvege alatt 8000Ft elmegy kb. Probaltam felvetni az otletet hogy mi lenne ha felkoltoznek hozza mert egyedul el a lakasaban,es o is mar mondta regebben de azota egyszer sem hozta szoba. Es most ugy veszem eszre mintha terelne. Nekem ez nagyon rossz igy mert anyagilag+testileg is faraszto. Alapszituacio jelenleg: lakom egy varosban

40km-el arrebb levo varosban dolgozom

Es o pedig 140km-re van tolem. Szoval 3 laki eletet elek.

Ti mit tennetek? Nagyon imadom ot csak olyan rossz ez. Foleg hogy heti 2 napot talalkozunk ami edes keves nekem.

Az exenek bezzeg 6 honap jaras utan felajanlotta hogy koltozzon oda hozza,velem meg ez van. Miert van ez? A siras kerulget emiatt.

Albira nem tudok felretenni mert egyetemre is gyujtok mellette plusz ugye a felutazasok....

Mit csinaljak?


2018. márc. 7. 18:59
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Megsem eroltethetem ha erzem rajta hogy tereli a temat...

De miert terel? Mit csinaljak?

2018. márc. 7. 19:01
 2/31 anonim ***** válasza:
22%
Haha. A bkv-n csak akkor kell lyukasztani, ha jön az ellenőr... (3 éve egy jeggyel járok;)
2018. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Nem sikerult a lenyeget kiragadni a kerdesbol latom..
2018. márc. 7. 19:06
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Pedig rá kell kérdezned,mert ez így mindkettőtöknek kellemetlen.

Lehet,hogy ő nem érzi olyan erősnek,komolynak a kapcsolatotokat.Vagy nem akarja,hogy elveszítsd a munkahelyed,mert akkor mindenképpen fel kell mondanod,nem?

2018. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
57%
Akkor te abba a csoportba tartozol, akinek nem jön be a távkapcsolat. Én hasonló esetben nagyon örülnék, ha a barátnőm hozzám akarna költözni. Félő, hogy annyira nem vagy fontos neki. Ha nagyon rosszindulatú akarok lenni, lehet, hogy van Pesten is egy nője.
2018. márc. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk vele kellene megbeszélni...
2018. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Csak mi van ha ezzel elijesztem? Ha igy konkretan rakerdezek?

Igazabol en jartam mar egyetemre,mellette van call centeres tapasztalatom is. Nem keves,mert suli mellett azt csinaltam,illetve most is azt. Call centerbe Pesten felvennenek az biztos.

2018. márc. 7. 19:16
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

Mit csinálj, mit csinálj, hát beszélj vele :D

Nem ajánlkozni kell, hanem leültetni és megkérdezni tőle, hogy miért terel?

Lehet valami tök piti kis problémája van veled amikor ott vagy, csak nem meri felhozni neked. Az is lehet, hogy nem tervez komolyan. Nem értem, emberek állítólagos komoly kapcsolatban miért nem merik kinyitni a szájukat?

2018. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Közben írtál. Ha elijeszted, akkor annyit is ért a dolog. Most jobb évekig húzni valamit, ami nem működik?
2018. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Most irtam le,hogy mitol felek...
2018. márc. 7. 19:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!