Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon sok tervem van a...

Nagyon sok tervem van a jövőmre nézve, de nincsen meg a kellő motivációm hozzá. Ti mit csináltok, hogy mindig motiváltak maradjatok?

Figyelt kérdés

Le szeretném rakni sikeresen a jogosítványt, sokkal jobban szeretnék tanulni, érettségi után szeretnék táplálkozási tanácsadó lenni, vagy hasonló szakmában elhelyezkedni, viszont még az alakom sincs meg a hitelességhez. Edzést és diétát is el kéne kezdenem, és még sorolhatnám...

Általában minden napnak van olyan szakasza, mikor valami elkezd motiválni, de ez hamar alább is hagy.

Mitől legyek állandóan motivált ameddig el nem érem minden célom?

Eddig az az igazság, talán azért nem hiszek ennyire magamban, mert semmit nem tudtam még elérni amit igazán szerettem volna, semmiért nem tettem eleget.

Hogy változtassak ezen? Valami kéne ami állandóan a szemem előtt lebeg, hogy sikerülni fog!

Köszönöm aki rendesen, kedvesen válaszol! :)

17/L



2018. márc. 3. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy akarnál mást motiválni,ha magadat sem tudod?Ha van egy célod,akkor azt el akarod érni és kész,nem kell ide semmi más.Néha megnézhetsz egy motivációs videót,ha nagyon padlón vagy,de nem lesz 180 fokos fordulat.Már holnap reggeltől kezdd el,amibe bele akarsz vágni.
2018. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%

Figyelj, neked nem mondták, hogy orvos, villanyszerelő, festő, burkoló hiány van?

Az ilyen lópikulás tanácsadókkal dunát lehetne rekeszteni. Szerintem ezek a munkakerülők!

2018. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

töltsd le a TED appot..ötleteket mutatnak be, ha mások sikere nem frusztrál hanem gondolatokat ébreszt benned akkor jó


aztán, olyat ne csinálj amit "kéne", most kell jól döntened olyat tanulni amit szeretni fogsz.... sok pénzt keresni (ha egyáltalán van értelme) nem csak komoly sulikkal lehet

2018. márc. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok, ugyan ezekkel a tervekkel és ugyan ezzel a helyzettel. :D Én is 17 éves vagyok, annyi különbséggel hogy fiú :D

Ha gondolod írj privátot

2018. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!