Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet jelenteni Gyakorin...

Hogy lehet jelenteni Gyakorin az emberek privát írások során?

Figyelt kérdés

Kérdéseknél oké, viszont szerintem a nagy többséget piszkálták privát üzenetekben.

Rendben van, hogy ott letiltod, de nekem volt "már szerencsém" olyan őrülttel, aki szószerint hat különböző profilt csinált, ahonnan írt nekem.

Most a "bombanős" kérdező, új profiljáról, kezdett el szidni, szimplán mert miért ne?

Az ilyen embereket nem lehetséges úgy kitiltani az oldalról, hogy ne tudjanak új profillal se regisztrálni?



2017. dec. 11. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu


Az új néven történő regisztrációt nem tudják, vagy nem akarják tiltani.

2017. dec. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Töröld magad és hozz te létre egy új profilt.
2017. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hiába jelented, mert nem tudják úgy tiltani, hogy ne regisztráljon újra. Itt ip cím alapján tiltanak, amit egyszerűen ki lehet játszani úgy, hogy ha dinamikus ip-re állítod a routert.

Amúgy ezekre egy biztos módszer van, sz_rrá kell alázni őket és akkor abbahagyják a zaklatást. A bombanős nálam is folyamatosan próbálkozik. Elkezd anyázni, visszaírok neki, de amint meglátja a nevemet nem válaszol.

2017. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

Oda aztán írhatsz bármilyen - akár technikai - problémával, nem is válaszolnak.

2017. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%

Jelentsd itt : Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu


És tiltsd le addig is az illetőt.

2017. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én egy ideje nem olvasok privit. Pár éve lényegében. :D

Rengeteg mocskolódó üzenetet kaptam, mondjuk azokra soha nem válaszoltam, ami még jobban felcseszi az illetőket.

2017. dec. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy oldom meg, hogy "privát üzeneteket", el sem olvasom.
2017. dec. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk nem kell provokálni az embereket olyan válaszokkal, és akkor nem kap senki hülye üzeneteket. Érdekes, én nem kaptam már több éve semmi olyat, amit nem kéne.
2017. dec. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Bombanős kerdező egy ratyi.... a munkaügyessel együtt.... mind a 2-nél nagyon rajta vqgyok, hogy megtudjam kik azok, es egy kepen röhögest, vagy egy jó szájba vágást adjak nekik.....

Idő kérdése... 🤔

2017. dec. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!