Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka amiért nem...

Mi lehet az oka amiért nem érdekel semmi?

Figyelt kérdés

Szóval semmi nem érdekel, ma egy osztálytársam szóvá tette nekem, hogy szörnyű lehet így élni, hogy nem tudok örülni semminek, én pedig mondtam, hogy négy éve így élek és különösebben nem zavar. Nihilistának nem érzem magam, bár lehet, hogy közelítek felé. Passz.

Nem vagyok a legjobb tanuló, és nemis érdekelnek a jegyeim, hogy mostanában áll itthon a bál, hogy Kínában kispanda született, hogy egyedül vagyok, vagy hogy ma van nőnap, minden olyan közömbös.

Nem akartam ezt a kérdést sem kiírni, mert ha valami gáz van velem, azis kit érdekel, csak látom körülöttem a többieket és oka sincs annak, hogy ilyen vagyok, ők pedig vidámak, heherésznek, beszélgetnek, én pedig csak úgy vagyok, és igazából élni sem sok kedvem van, mindig belegondolok, hogy milyen lesz 10-20 év múlva és elmegy tőle a kedvem.

16/L


2018. márc. 8. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne gondold úgy, hogy távol áll tőled a dolog! Legyél nyitott! Ne gondolj folyton olyanra, hogy "ezt ne" "ezt nem akarom", gondolj minél többször arra, hogy "Ezt akarom.""Ez érdekel. Lehet, hogyha többet foglalkozok vele érdekelni fog."
2018. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gondolok arra semminél, 'ezt nem akarom', egyszerűen csak hidegen hagy és nem foglalkozok az adott dologgal.
2018. márc. 8. 20:55
 3/4 A kérdező kommentje:
A 'hogy' az kimaradt. ._.
2018. márc. 8. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez depresszió. Keresd meg először az iskolapszichológust, aki eligazít, hogy hol lehetne szaksegítséget igénybevenni. De neked is kell akarnod a változást annak tudatában, hogy akkor jobban érzed magad a bőrödben, nemcsak túléled, átvánszorgod az életedet. Erőfeszítést kell tenni, méghozz neked, elvégre a te saját életedről van szó. Mászkálj el, önmagadat megerőltetve beszélgessél, próbálj ki többféle hobbit, mert barátokra van szükséged, és majd egy szerelemre, de az csak akkor jön el, ha te behívod az életedbe.
2018. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!