Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell azért b**tatni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell azért b**tatni, amiért már nem érdekel az egész csajozás téma meg a kényszeres megfelelés? 22F

Figyelt kérdés
Elegem lett az egészből, abbahagytam az edzést, kidobtam a márkás ruháimat és levágtam a hajam kopaszra, valamint bulizni se járok többé. Megszűnt a megfelelési kényszerem, leszarom ha rondának meg szerencsétlennek tartanak. A haverjaim meg állandóan azon kattognak, hogy hogy áll a hajuk, hanyas a bicepszük meg mikor melyik "p***át" kellene felszedni egy buliban. Engem ez már nem érdekel és nem is fog soha többé. De képtelenek felfogni.
2017. márc. 4. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Engem meg a hisztid nem érdekel.
2017. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja az állandó fotózkodási és posztolási kényszer
2017. márc. 4. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt az egyet nem sikerült leírni, h ki ba**ogat érte...

Amúgy igazad van.

2017. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem a barátaidat kéne hanyagolni, te eljutottál egy magasabb szintre agyilag és öntudatra ébredtél. Valószínűleg kinőttél már a bulizásból. A csajozás témát viszont ettől függetlenül nem kéne hanyagolni, pont abban a korban vagy, amikor űzni-hajtani kéne a nőket, mert később drasztikusan magcsappannak a lehetőségek. Sok 30-as emiatt panaszkodik, ne akarj beállni közéjük.

Nem kell ahhoz buliba menni, hogy csajozhass, sőt, az, hogy így megkomolyodtál, csak jó. Arra az útra léptél, hogy elfogadod saját magad olyannak, amilyen vagy - ez szintén nagyon jó. Hagyd a haverjaidat a felszínes kis világukban, emelkedj föléjük érett férfiként. Szerintem ők a szerencsétlenek, te viszont képes voltál szintet lépni.


A leírásod panaszkodásnak tűnik, pedig csak arról van szó, hogy egy 22 éves srác megkomolyodott és elege lett az eddigi bulis életvitelből. A haverjaidnak is lehetnél pozitív példa.

2017. márc. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha te így érzed helyesnek akkor egészségedre, ne befolyásoljon más véleménye.
2017. márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kidobtál még jó, márkás ruhákat????!
2017. márc. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán a baráti körödet kellene hanyagolnod, vagy újat "kialakítani", ha másképpen gondolkodtok már.
2017. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hisztis vagy.
2017. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!