Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok lány, nő buliba jár? Csak az 1 éjszakás szex érdekel titeket és egyéb szexuális dolgok, vagy van olyan dolog is, amiért konkrétan mentek el mulatni? Lehetőleg csak lányok, nők írjanak! Kort is!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretek bulizni, de nem vittem túlzásba sosem, kb. kéthetente járok el. Sosem volt egyéjszakásom, és egyáltalán nem pasizni megyek (de azért nem is zárkózom el). Kikapcsolok, táncolok, jól kitombolom magam, nagyjából ennyi a titka a dolognak.
2012. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs, ez lemaradt: 23/L vagyok.
2012. ápr. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sűrűn járok bulizni, de nem azért, hogy a pasikat hajkurásszam, mert van barátom és 90%-ban vele járok bulizni. Azért mulatok, mert így eresztem ki a gőzt, szeretek táncolni, az alkohol meg ellazít.

Szóval nehogy azt hidd, már hogy az összes bulizni járó csak egy olcsó kis ribanc, akik csak a szex miatt mennek partyzni.

2012. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Baromság.

Szóba sem állok általában senkivel szórakozóhelyen. Azért megyek, mert jól akarom magam érezni, a barátaimmal.

2012. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy vannak még olyan emberek is, akik nem szopni járnak buliba, bár a mai fiatalság "NAGY RÉSZE" (azok a 13-17-19-ig terjedő korosztály) azért megy, hogy hírnevet kapjon, hogy húú hányan megbaszták a wc-ben és hogy hány fiút szopott le... Erre mi a magyarázat?
2012. ápr. 10. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:

szia! 17/L

Én nem járok túl sűrün bulizni kb havi 1X

de akkor kikapcsolódni megyek táncolni a csajkkal és ha nincs barátom srácokkal is de a csóknál tovább nem szoktam elmenni (már 1 éve élek szexuális életet a barátommal)

volt már amikor egy sráccal tácoltam utána csókolóztam egy buliba hívott hogy mennyek fel hozzá, de nekem ennyi volt nem azért járok ilyen helyekre hogy komoly kapcsolatot keressek.

2012. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!