Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet arra, hogy találkozzal neten megismert fiúval?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok megismerkedtem egy fiúval a neten és kiderült egy városba lakunk :)) Szeretnénk találkozni de nem tudom, hogy hogyan kérdezzem meg, én nagyon megbízok benne, már skypeoltunk is néhányszor :D Valami tanácsot kaphatnék? :)

2016. dec. 30. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Elég necces, hiszen a szülők első gondolata az hogy mi van ha igazából egy 50 éves pedofil...
2016. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Fontos, hogy mióta ismered, és a jelleme.

Meg persze, ne nagyon legyen nálad idősebb.

Szülőkkel menj el, szerintem. Mármint, Ők elkísérnek, végigmérik az fiút, stb... aztán ez már csak rajtuk múlik.

De titokba ne találkozz! Persze lehet, tényleg nem bántana, de nem érdemes ilyennel kísérletezgetni. És ha nem engedik meg, a szüleidre se legyél mérge,s ők csak neked akarnak jót :)

2016. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Úgy, hogy magatokhoz hívod meg. Szépen elbeszélgettek majd a nappaliban, miután bemutatkozott a szüleidnek. Máshogy nem hiszem, hogy engednének találkozni egy neten "megismert" sráccal. Elvégre a szülők dolga az, hogy megvédjék a gyerekeiket mindentől.
2016. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Ó, hát persze nagyon okos eddigi válaszolók. Mert publikus helyen nem lehet találkozni senkivel, ugye? Csak a szülőknél, mint az ovisok.:D
2016. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Ezzel csak óvatosan! Nekem is volt, hogy ezen az oldalon megismertem egy nőt aztán kiderült, hogy férfi, szerencsére még tali előtt, de azért szar érzés volt 1,5 hónap beszélgetés után...


Ha Facebookon is az ismerősöd győződj meg róla, hogy nem kamu profilról van e szó. Ha ez megvan a találkozót forgalmas helyre tegyétek, lehetőleg nappal. A legjobb az lenne ha megbeszélnéd a szüleiddel, hogy nálatok találkozhass a sráccal.

2016. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
#4 Egy 14 éves lányról van szó, még gyerek. Felelősségteljes szülő nem engedi csak úgy el, hogy találkozzon az interneten megismert emberekkel.
2016. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

"Ó, hát persze nagyon okos eddigi válaszolók. Mert publikus helyen nem lehet találkozni senkivel, ugye? Csak a szülőknél, mint az ovisok.:D"


Linkeljem a csak december hónapban, publikus helyen kirabolt, összevert, vagy megerőszakolt emberekről szóló híreket? Látszik hogy tini vagy, nektek minden ciki, aztán hülyénél hülyébb helyzetekbe keveredtek.

2016. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3%
Kedves kérdező, előbb tanuld meg rendesen használni az anyanyelvedet. Így nem pasizz, mert csak leégetnéd magad.
2016. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
78%
Szia!Én is csak azt tudom ajánlani amit már előttem írtak.A házatokban találkozz sőt ha lehet egy jó ideig máshol ne...Az én kisvárosomban történt egy olyan eset hogy egy lány(aki eggyelfelettem járt)Az osztálytársa haverjával ismerkedett meg a neten!Megbeszélték a találkozót facebookon és el is indult,úgy hogy a szülei is tudtak róla.A fiú megerőszakolta a kocsijában és aztan megölte,pedig volt egy ember aki személyesen ismerte a fiút.Nem mondom hogy mindenkivel ez fog megtörténni és soha ne találkozz a neten megismert barátoddal,hiszen az is megteheti ezt veled akiben a legjobban megbízol.Én személy szerint mindig tartok magamnál védelmi eszközöket az eset óta,hisz bárki megtámadhat az utcán is akár.
2016. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!