Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti bementek dolgozni betegen?...

Ti bementek dolgozni betegen? Ha nem, akkor minden télen betegszabira mentek? Hány napra?

Figyelt kérdés
2018. márc. 10. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért kellene minden télen betegszabira menni?

Nem kisgyerek egy dolgozó felnőtt, hogy minden évben hetekre lebetegedjen. Egészséges táplálkozás, vitaminok és kész...

2018. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
Diákmelóba bementem mert ott nem volt szabi, ha nem mész nincs pénz. Mióta rendes állásban dolgozom, nem voltam beteg. Amúgy nem mennék be, van egy csomó szabim, kiírnám magam pár napra azt cső. De alapból nem vagyok beteges, úgy 3-4 évente kap el egy kisebb nátha. Utoljára azt hiszem, 2015-ben voltam náthás. De van olyan nálunk is aki minden télen beteg, ő nem jön be.
2018. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most hétfőre náthás lettem, ami egy kicsit bedurvult, de muszáj voltam bemenni.. :-D Letoltam a hetet és általában bemegyek, kivéve ha pl lázas vagyok vagy vmi gyomor vírus kapott el.
2018. márc. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Betegen, ha mondjuk, lázam van, nem. De egy kis megfázás, nátha, még nem ez a kategória.
2018. márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, van három betegnap, arra igazolás sem kell, úgyhogy első körben azt kihasználom. Ha nem gyóyulok meg, akkor viszont utána rögtön doki.


Ám beteg kb. 4-5 éve nem voltam :)

2018. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Nem tudom, hogy a vitaminok hatása-e, de egész télen egy alkalommal voltam beteg, amikor végig szaladt a Calicivírus a családon. Egy estét végighánytam meg ment a hasam, másnap már nem volt bajom, természetesen akkor nem mentem be dolgozni egy hétig.


Supradynt szedek meg Béres cseppet. Olyan, hogy nátha meg megfázás nem is volt.


De a kérdésedre válaszolva: nem megyek be betegen. Van egy tuskó kolléganőm, őt nem érdekli, ha csurom takony is, akkor is bemegy dolgozni. Az se zavarja, ha a másikra szó szerint ráköhög beszélgetés közben. Nagyon utálom.


Ha lehetne kötelezni az embereket, akkor hazaküldeném azonnal.

2018. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!