Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Téged érdekel, mit gondolnak...

Téged érdekel, mit gondolnak rólad mások?

Figyelt kérdés

Én szeretném, hogy ne érdekeljen, de még mindig vannak dolgaim. Pl.: itthoni ruhában nem szívesen mutatkozom utcán, vagy smink nélkül, vagy nem szeretek az udvaron, kertben dolgozgatni, mert a szomszédok megszólnak, hogy valamit rosszul csinálok, vagy nagyon cikinek érzem, ha egy vizsga nem sikerül, és mások is látják, biztos azt hiszik buta vagyok, stb.

Egy dolog van, amit elengedtem, hogy én alapvetően zárkózott vagyok, ezért sokat piszkáltak pl munkahelyen, hogy miért nem beszélek. De ez már nem érdekel annyira. Azt gondolnak, amit akarnak :-)

Szóval hogy lehet azt megtanulni, hogy ne függjek másoktól?

Lehet a korral javulni fog?

Anno volt étkezési zavarom ,ott tűnt fel először, mindenkinek meg akartam felelni..

27n


2018. márc. 10. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán érdekel. Szerezz be néhány doboz Leszarom tablettát, hátha segít!
2018. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

NEm igazán érdekel mások véleménye, de:


Itthon is rendes ruhákban vagyok (nem kinyúlt melegítö, meg agyonmosott póló, hanem kényelmes farmer és jó állapotú trikó vagy blúz), ha a kertben csinálok valamit, ahhoz a szomszédoknak semmi köze, ugyanígy a vizsgákhoz sem, ha sikerül, ha nem, azt nem mondom másoknak, mert magánügy.


Egyszerüen fogadd el, hogy senkinek semmi köze ahhoz, hogy te mit és hogy csinálsz. Ha a munkahelyen már sikerült valamennyire, akkor menni fog a többi is.

2018. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Maximálisan leszarom. Felőlem mindenki azt csinál, amit csak akar, és én is így teszek. Nekem még senki nem szólt be, talán azért, mert 184 cm/98 kiló férfi vagyok, és igen csúnyán is tudok nézni.
2018. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:D akkor ezentúl én is csúnyán fogok nézni
2018. márc. 10. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán mert változó, nem nekem fáj és felejtenek. Részben jó mert van aki annyira hülye, hogy a saját hülyesége tartja tőlem távol.

A dolog másik oldala pont ez miatt fontosabb. Ha erre alapozol és ez foglalkoztat jobban, akkor nem változhatsz, fejlődhetsz stb. úgy ahogy akarsz és nem is fognak szebbeket gondolni rólad.

2018. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:

Nem igazán, az én életfilozófiám az hogy alapból olyan kis rövid és jelentéktelen életünk van, hadd ne kelljen már arra elbszni hogy mások véleményével foglalkozunk.

megjegyzem, én sem szeretek otthoni ruhában kimenni de nem mások miatt, hanem nekem nem komfortos. Az otthoni ruha az otthonra való, a kimenős meg kintre. Ez olyan hogy utcán pl. nem eszek, nem azért mert látják hanem mert szerintem az úgy nem jó.

2018. márc. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt szerettem volna írni, mint az első válaszoló. Én viszonylag hamar eljutottam arra a szintre (nemsokára 20 leszek), hogy csak azok véleményére adok, akik fontosak számomra és tudom, hogy ők is szeretnek engem. Senki más véleménye nem számít, csak az, hogy tudom, hogyan szeretném élni az életem és hogyan gondolkozom az életről.
2018. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A családtagjaim, barátaim ismernek, tudják, hogy milyen vagyok. Mások véleménye meg nem nagyon érdekel.
2018. márc. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ma már nem érdekel, mert a magyarok ítélkezési képességekben profik, de nem feltétlen helytállóan.
2018. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!