Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érdekel mások véleménye?

Miért érdekel mások véleménye?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagy kicsit szerény és izgulós. Volt már pár kínos pillanatom az osztály előtt. Múltkór sikerült magam leégetni. Tanár felszólított h olvassak de annyira izgultam h csak makogtam. Ez nagy égés lehet? Pls segítsetek. Nem tudom miért érdekel h mit gondolnak?

#leégés #mások mit gondolnak
2015. ápr. 16. 19:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Általában nem érdekel h mit gondolnak de úgy èrzem ez nagyon ciki volt. Nem kéne ezen rágodjak igaz?
2015. ápr. 16. 19:45
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, lehetséges hogy valaki tetszik az osztályban azért? Vagy lehet hogy olyan helyzetben voltál/akár úgy szólítottak hogy olvass. Engem pl. azért érdekel mit gondolnak mások mert; pl ha van egy lány aki tetszik és érdeklődik utánam az osztálytársaimnál, akkor bennük is jó benyomást kellene kelteni, meg úgy alapból a személyiségtől is függ szerintem. Egyszer volt olyan hogy lepisiltem a cipőmet, mert haverommal dumáltunk, és mellé ment(nem volt az olyan rég),szóval engem kicsit rosszul érintett hogy azt gondolják rólam amit.... Nálunk vannak olyanok akik direkt megalázzák a másikat, még ha nem is mindig szándékosan akkoris sérelmet okoznak másnak. Jóbenyomást kelteni azért is fontos szerintemm ert: akárhova akarsz menni suliba, munkába, (persze attól függ hova, meg milyen küörülményekhez) nem veszenk fel/hallgatnak meg akármilyen embert. Bocsi hogy eltértem kicsit a témától de ez kikívánkozott. Remélem tudtam segíteni.
2015. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!