Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idegen helyen elmenni nagywc-r...

Idegen helyen elmenni nagywc-re, titeket is frusztrál?

Figyelt kérdés

Olyan szitukra gondolok, hogy pl munkahelyen, vagy elmentek ottalvós vendégségbe, vagy mondjuk friss kapcsolat esetén a párotoknál elmentek nagy dolgot végezni.

Nekem ez nagyon kellemetlen volt és mindig is aggasztott, szégyelltem. Volt, hogy bevittem magammal domestost, hogy utána valamennyire szagtalanítsam a helyiséget mert egy illatosító spray azért szerintem nem ér valami sokat.

Másnak is ilyen frusztráló ez a dolog? Otthon, családban ez persze más, ez természetes, de máshol elmenni nekem mindig is ilyen ciki volt.

De van olyan ember aki nem zavartatja magát egyáltalán.

Ti hogy vagytok ezzel?


2018. márc. 11. 09:55
1 2 3
 1/23 Alain Delon ***** válasza:
29%
Miért zavarna?
2018. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább a hangok miatt aggódok. :D
2018. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni kell, akkor menni kell. Nincs más választás.
2018. márc. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hahh...na igen, a hangok! :))

Egyszer egy tök új kapcsolatban voltam ott valakinél. Reggel felkeltünk, megreggeliztünk, és rövid időn belül éreztem, hogy itt baj lesz. Szívem szerint beugrottam volna az autóba és hazamegyek, de arra már nem volt idő. És az a hasmenés...meg ami vele jár.... istenem, annyira kellemetlen volt, azt hittem elsüllyedek. Na, ilyesmikre gondolok. Ez azért kellemetlen, akárhonnan nézzük.

2018. márc. 11. 10:47
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem frusztrál különösebben, ha menni kell menni kell.

Főleg, hogy reggeltől estig bent vagyok, csak nem tartom vissza egész nap.


Én úgy vagyok vele, hogy még a legszebb plázacicák is pont ugyanolyan büdöset szarnak, mint bárki más. Nincs ezen mit szégyellni.

2018. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem szarok idegen helyen. Ha kell, akkor sem.
2018. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Oké :D és ha napokig vagy ott? Vagy sosem voltál senkinél több napig? Mondjuk egy szüret alkalmával? Vagy külföldön?
2018. márc. 11. 11:57
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik volt barátomnak emédsztési problémái voltak és hiába szedett gyógyszert, többször volt egy nap nagydolga. Így amikor náluk voltam és rám is rámjött a szükség, tök természetesen mentem el a mosdóba és Ő sem mondott rá semmit.

Mondjuk suliban nem szívesen megyek el. Azok a budik koszosak és oda még kis dolgom sem viszem szívesen xd

2018. márc. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én annyira szorongok az ilyen helyzetekben, hogy egyszer táborban 8 napig nem tudtam elmenni. Egyszerűen nem is éreztem, hogy kell. Persze miutan hazaertem, voltam vagy 3x is egy napon belül :D

Egyébként én most kolis vagyok, és fél év volt, mire normálisan el tudtam menni a koliban. És még a mai napig is késő este vagy korán reggel tudok csak

2018. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem érdekel...


Kb. a negyedik randinkra összeszedtem valami fosós izét. A találkát nem mondhattam le (a párom 1000km-ről utazott fel arra a három napra), így elmentem, annyi, hogy első nap otthoni program, mert a klóra jártam.


Szívás, de ez van. Aki mgszól azért, mert nő létemre pukizok és kakilok, az akassza fel magát. :D

2018. márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!