Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mensa hungarybol van itt valaki?

Mensa hungarybol van itt valaki?

Figyelt kérdés
Menyire befolyasolja a tesztet ha az ember kialmatlanul es faradtan irja meg?
2018. márc. 11. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem neked nem kell ezen aggódnod
2018. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Amúgy mire jó a Mensa tagság azon kívül, hogy bele lehet írni a LinkedIn profilba?


Mondjuk lehet jobb beszélgetőpartnerek lehetnek ott, mint a sarki kiskocsmában, de ez se biztos, meg nem is oda járok.


IQ-mat mérték párszor, bár régebben, de mindig 135 körülre jött ki +/- pár. De az tuti, hogy mindig zombi voltam, amikor odamentem, bár azóta meg elittam és eltompulhattam a logikai készségeimből. De szerintem ilyen néhány pont különbséget némi felkészüléssel le lehet szerintem küzdenem, ha akarnám (140 a bekerülési határ?).


Milyen, vagy miért jó, vagy miért nem?

2018. márc. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Gondolom csak szorakoznak kozosen meg dumalnak, bar enyi okos ember egy helyen es nem hallok forradalmi otleteket!Lehet egy ido utan at megy bekepzeltsegnek!
2018. márc. 12. 00:01
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
A hozzászólásod alapján neked nem kell aggódnod, hogy bekerülsz, nyugi.
2018. márc. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

"Gondolom csak szorakoznak kozosen meg dumalnak, bar enyi okos ember egy helyen es nem hallok forradalmi otleteket!Lehet egy ido utan at megy bekepzeltsegnek!"


Előtte gondold át amit írni akarsz, akár többször is mielőtt valami oltári sületlenséget írsz ki. Az IQ nem arról szól, hogy rögtön tudós ember lesz akinek magas, hanem egy általános problémamegoldó képesség, illetve a logika gyakorlati használata, de már a meglévő tudás birtokában.

Szóval a nagy ötleteket máshonnan várd.

2018. márc. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nincs, elhalnának az agysejtjei a sokadik ostoba, rossz helyesírással idekapart kérdés olvastán.
2018. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Hány profilról pontozol le, te szerencsétlen retardált? Csak felhívtuk a figyelmed, hogy te ne nagyon álmodozz ilyesmiről.
2018. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Vannak itt. Van akinek az első tesztje nem sikerült, mert nagyon fáradt és álmos volt. A második már meglett neki.
2018. márc. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mensa tag vagyok. Munka után írtam meg a tesztet. Igazából csak kiváncsi voltam, mennyi az annyi, aztán néhány héttel később jött az e-mail az eredményről, meg a csatlakozás módjáról. Nagyon durva kialvatlanság, másnaposság, stb biztosan befolyásolja... az IQ-t talán nem, csak a koncentrációs képességeidet (ami talán azért számíthat, mert időre megy az egész, és azért oda kell figyelni az ábrákra).
2018. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Kétszer töltöttem ki a hivatalos tesztet. Egyszer brutálisan fáradtan, kialvatlanul, akkor 125-129 közötti lett az eredmény, második alkalommal kipihenten 135+ lett.


22/F

2018. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!