Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy elátkozott...

Lehetséges, hogy elátkozott ez a boszorkány?

Figyelt kérdés

Délben felszalltam a tömött buszra, nem volt ulohelyem. Leszállt egy ferfi, ezert leültem a helyére, az egyetlen "bűnöm", hogy nem lattam, hogy pont abban a pillanatban szállt fel ket oreg néni, ezert az egyikuk rogton nekem esett, hogy "nagyon sietos volt leülni?" meg utana meg mondta a magáét (megjegyzem, sok ferfi is ült, nem ertem, miert nem oket állította fel+rogton kapott is helyet, na mindegy), szoval lesz rtam, hogy idős, visszaszoltam neki, elkezdtünk veszekedni. Persze meg neki allt feljebb, es tovabb szidott... Amikor leszalltunk, mondtam neki, hogyha meg egyszer latom, nem fog erdekelni, milyen oreg. Felemelte a nagy nehez botját (de persze o nagyon beteg...), es megfenyegetett, hogy "menjél mar, mert odab szok". Erre visszaszoltam neki, hogy "majd pont egy vén r banctol fogok megijedni." kb egy ora mulva telibe kapott egy jégesővel fűszerezett hatalmas zápor 😂😂😂

19/L



2018. márc. 12. 16:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
18%
Remélem öregkorodra veled is ilyen tisztelettudóan bánnak majd. Amúgy jó csaj vagy? :D 22f
2018. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
na azert álljunk meg egy kva szóra... O kezdett el engem szapulni, amikor f szom látta, hogy o eppen felszállt..es miert nem a férfiakat kezdte el szidni??-.-
2018. márc. 12. 17:06
 3/23 A kérdező kommentje:
Akik ulve végignézték az egeszet....
2018. márc. 12. 17:07
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Valld be! Irigyled a botját? Vagy azt, h ingyen utazhat? :D
2018. márc. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
Tele van az ország az ilyen idióta nyuggerekkel. Jól tetted hogy nem hagytad magad. Nem a kort kell tisztelni, hanem a viselkedést.
2018. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ja, de meg o pattogott, hogy bennem nincs semmi tisztelet, amikor o szolt hozzam ugy, mint valami nem is tudom, mihez...ha szepen megkért volna, meg fel is álltam volna rogton...
2018. márc. 12. 17:13
 7/23 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenekkel a legviccesebb veszekedni szerintem. A normális nyugdíjasokat kedvelem, de ezeket a szocializmus-maradék begyöpösödött idiótákat nem. :D
2018. márc. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ja, de azert a mai férfiak tobbsegerol is elmond valamit, hogy végignézték ülve, ahogy engem szapul az oreg no, meg nevettek is..... :)
2018. márc. 12. 17:19
 9/23 A kérdező kommentje:
en meg akkor mar csak azert is felálltam, hogy atadjam a baratnojenek a helyet, de egyik pasi se adta volna nekem az övét..
2018. márc. 12. 17:20
 10/23 anonim ***** válasza:
52%
Manapság kevés az illemtudó ember, sajnos.
2018. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!