Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy elátkozott...

Lehetséges, hogy elátkozott ez a boszorkány?

Figyelt kérdés

Délben felszalltam a tömött buszra, nem volt ulohelyem. Leszállt egy ferfi, ezert leültem a helyére, az egyetlen "bűnöm", hogy nem lattam, hogy pont abban a pillanatban szállt fel ket oreg néni, ezert az egyikuk rogton nekem esett, hogy "nagyon sietos volt leülni?" meg utana meg mondta a magáét (megjegyzem, sok ferfi is ült, nem ertem, miert nem oket állította fel+rogton kapott is helyet, na mindegy), szoval lesz rtam, hogy idős, visszaszoltam neki, elkezdtünk veszekedni. Persze meg neki allt feljebb, es tovabb szidott... Amikor leszalltunk, mondtam neki, hogyha meg egyszer latom, nem fog erdekelni, milyen oreg. Felemelte a nagy nehez botját (de persze o nagyon beteg...), es megfenyegetett, hogy "menjél mar, mert odab szok". Erre visszaszoltam neki, hogy "majd pont egy vén r banctol fogok megijedni." kb egy ora mulva telibe kapott egy jégesővel fűszerezett hatalmas zápor 😂😂😂

19/L



2018. márc. 12. 16:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Csabai??? Kapásból három "Csaba" jut eszembe. :D

Piliscsaba, Békéscsaba, Rákoscsaba - az ott élők mind csak Csabának hívják őket... :D

2018. márc. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
En Békés megye hu polgára vagyok 😂😂
2018. márc. 13. 08:48
 23/23 anonim ***** válasza:
Kb fél éve megálltam a busz mögött 2 méterre autóval. A busz elkezdett tolatni, hogy beengedje a másik buszt. Mire leesett hajnalban, hogy "b.szdmeg, ez tolat!" addigra már mindegy volt. Hiába nyomtam a dudát és tolattam hátrébb, nem voltam elég gyors. Mellesleg nem buszmegállóban volt, hanem főúton. Az autóm elejét sikerült átrendeznie a sofőrnek. Kiszállunk mindketten, kinyitja az ajtókat. A vén barom leszáll KÖZÉPEN és nekiáll velem üvöltözni, hogy ő látta, hogy én vagyok a hibás, mert 5 centire álltam meg a busztól. Korán is volt, a melóból is elkéstem, a kocsimat is szétcseszte, szóval kicsit ideges voltam. A buszsofőr is szólt neki, hogy kussoljon mert ő a hibás, el is ismerte. Próbáltam szépen, de határozottan mondani az öregnek, hogy fogja be a pofáját és ne ugasson bele mások dolgába. Majd odajött hozzám 20 centire és üvöltött a pofámba, hogy igenis az én hibám. Akkor kihozta belőlem az állatot és mondtam neki, hogy ha nem fogja be a pofáját, akkor a nyakánál fogva a kocsi után kötöm és végighúzom az aszfalton. Utána kuss lett. A többi utas egy rossz szót nem szólt, pedig olyan emberek voltak fent, akik nyilván dolgozni és suliba mentek és nem a piacról késtek el. Utána befogta a pofáját szerencsére. Vagyis szerencséjére.
2018. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!