Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehet boszórkányok...

Hogyan lehet boszórkányok ellen védekezni? Én találkoztam egyel a' buszon . Szerintem elátkozott .

Figyelt kérdés

Távolsági járaton ,éppen ,hogy oda értem .

Megyek mutaton a' bérletem ,utána le akarok űlni az első ülésre ,ott van valami könyv . A buszsofőr mindta ne oda üljek . Ott két ülést foglalt a' szent naplója .

Köcsög buszsofőr... Gondóltam magamban .

Utána hátra megyek meglátok két szabad helyet ,de egy gonosz öreg asszony oda vetődik a' szatyraival 's képenbe röhög ! Vissza röghögtem "Bass_zad meg !" gondóltam .

Utána sutogott valamit és majdnem tudta a' nevem .

Azt mondta Misi engem Mikinek vagyis Miklósnak hívnak ,de becéznek Miskának is .

Kicsit megijedtedtem, lehet egy ronda átkot szórt rám vagy rontást ?



2017. febr. 10. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Boszorkányok ellene boszorkány elleni védőkenőccsel lehet védekezni, amit a házipatikákban árulnak és a benzinkútnál. Nem bírják a szagát a banyák. Egyébként nem kellett volna nevetned, mert azt hitte, hogy bejön neked. Végy példát rólam. Szerény személyem sosem nevetgél és röhögni sem szokott. Legalábbis buszon nem. Légy komoly, mint egy hóhér!
2017. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az olyan megvető gúnyos nevetés volt . Amúgy kösz !

Én fiatal vagyok nem akarom ,hogy hipnotizáljon és rám másszon ! Alúl kb 5 fenn meg 7 foga volt .

Ráz a' hideg ha belegondolok .

2017. febr. 10. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Őket nem érdekli a korkülönbség. Amúgy meg a szavaidból ítélve egyidős lehet velem. Én lehet, hogy meghívtam volna egy tál pacalpörköltre vagy egy kocsonyára. A boszorkányok szeretik a kocsonyát, főleg a denevér szárnyasat.
2017. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezentúl máglyát tartasz magadnál, és ha meglátsz egy boszórkányt, előkapod a máglyát, a boszorkányt ráveted, és kész. Védekezett vagy.
2017. febr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
79%
Állj le az anyaggal, gyermekem! :D
2017. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nyugi, nem átkozott, csak zsémeskedett. ilyenek ezek a mamik. :(

(az enyém nem ilyen bibibí)

2017. febr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 idrzsupos válasza:
Létezik olyan, hogy valaki gonosz dolgot kíván valamiért adott emberre. De ez a banyek nem mondott ilyet. Régen a hunok tükröt hordtak magukkal, ez visszaküldte a "küldeményt"....De ne aggódj- valami fogadás....Az, hogy MISI- nem átok. Egy majdnem egy találatos lottónyi értékű. Gondolj jóra, ha megijeszt az ilyen- pl. szegény, neki sem lehet fenékig tejfel, ha ez a mai legnagyobb öröme. Talán gyakorolja, és legközelebb Mikit mond. De az sem átok!
2017. júl. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!