Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tunik nektek egy olyan...

Hogy tunik nektek egy olyan nö elete, aki egyedul el kulföldön?

Figyelt kérdés

Ha odahazasodott érdröl ( kulföldre ) es ott elvalt aztan es az egyetlen gyerekével kulön költözött bérlakásba, es 5 eve egyedul el , baratikört nem sikerult kialakitani , senkijenincs, munkaja hol van hol nincs , tanari vegzettsegu, es a gyerek most kezd kamaszodni , most kezdene több ideje lenni magara, ismeretsegekre , de szerintetek ki akarna megismerni egy ilyen hátrányoshelyzetu nöt akinek meg jogositvanya sincs ?

Szamlak fizetve es apolt szep de ilyen a környezete .


2018. márc. 14. 19:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
Nincs sajt életed h máséban turkálsz?
2018. márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De van " sajt " életem , Én vagyok az a nö
2018. márc. 14. 19:18
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem mi a kérdés. Alapvetően nem érdekel mások élete. Ha neked így jó, éld így ah életedet
2018. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20%
Gyere haza a gyerekkel együtt. Itt vannak a gyökereid. Attól szenvedsz, hogy kiszakítottad magad az ismeretségi körödből, a családodból.
2018. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%

Mi a kérdés? Hogy kellesz-e így egy férfinak?

Én nem szeretem az ilyen problémás életűeket. Mármint nem akarok része lenni. Barátaim, ismerőseim is vannak ilyenek. Csak a gond van belőle, kölcsönkérnek, elvárják, hogy más oldja meg az életüket. Párnak meg pláne nem kéne.

De nálad sokkal gázabb helyzetben élők is találnak párt.

Egyébként egy tanár hogy hogy nem talál munkát??? Miért nem jöttök haza, ha ennyire rossz külföldön? Itt legalább vannak ismerősök, család. Szerintem munkát is találnál.

2018. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%
Én teljesen egyedül költöztem külföldre, mégis sikerült pár hónap alatt társaságot, barátokat szereznem, a munkahelyem is jó, szóval számomra nagyon furcsa, ha évek alatt valaki nem tudja ezt kiépíteni.
2018. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
Én 27 éve megvagyok a családom nélkül,a férjem is offolta a saját családját 15 éve. Itt vagyunk egymásnak a férjemmel,a gyerekkekel,nincs szükségünk a volt családjainkra. Örülünk h megszabadultunk tőlük,sokkal nyugodtabb az életünk. Amúgy minek jöjjön haza a kérdező,a nyomorba? :(
2018. márc. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
7: Mert ott sincs semmije, senkije. Nem él jól, nincs munkája, csak alkalmi. És neki nincs ott a férje, elváltak, egyedül van. Nincsenek barátai sem.
2018. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Soha eletembe nem kertem kölcsön nem is fogok , nem vagyok az a tipus aki kerincsel es csikkezik

Kreditkartyaim vannak azoktól szoktam kerni

2018. márc. 14. 19:28
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
9: Ez sem jobb. Tele vagy adósságokkal.
2018. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!