Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagyott a ferjem, akkor...

Elhagyott a ferjem, akkor most vege az eletemnek, es mar orokre egyedul leszek?

Figyelt kérdés

Osszepakolt es elment. O ezt nem birjs,ez szenvedes,neki nyugalom kell.

Talan ez volt a "legjobb" amit tehetett,mert bantalmazo kapcaolat volt (nem fizikailag) a gyerekek is ki vannak keszulve.

Ugy ment el hogy akkor en most pusztuljak meg maganyomba,ugy se kellek majd senkinek 4 gyerekkel,neki meg majd mindem ujjara ket csaj is jut,es orul hogy az en eletem itt veget er,mert en ezt erdemlem.


Azt hiszem igaza van, mert ki az aki egy 4 gyermekes elvalt anyara vagyik.

Hohyan dolgozzam fel,hohy en mar orokre egyedul leszek?

A sirba is egyedul nyugszok majd.


2017. jan. 24. 06:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%

Elég rossz a helyzeted, de nem reménytelen. A pártalálási esélyeid sok mindentől függenek. Mennyi idősek a gyerekek, milyen karban vagy, hogy nézel ki. Szerintem ne életed szerelmét keresd, hanem valakit, akivel szívesen töltessz időt és jó a szex. Ne gondolkozz összeköltözésen, de igeniss kezdj el randikra járni. Szükséged lesz segítségre a gyerekek mellé. Bár nem írod, hogy eddig csodálatos apa volt, szerintem eddig is te foglalkoztál a gyerekekkel. A család elhagyása után viszont egy rossz szót se fogsz kapni, ha babysittert, takarítót hívsz. Szakíts magadra időt, hogy a gyerekek egy kipihent és életvidám anyával töltsék azt az időt, amit rájuk szánsz.

Ha annyira nem rossz apa, akkor lesznek láthatások is, lehet hogy több időd jut magadra, mint az utóbi években.

2017. jan. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
3%

Szia

"sirba is egyedul nyugszok majd."


ott egyedül van mindenki


Keresd a Jó Istent és Jézust


vallásos vagy ?



Olvasd a Bibliát

engem mindig megnyugtat a Biblia

kell legyen élet még a Földön kivül


Hinni kell Istenben Jézusban a Szent Szellemben

és az Angyalokban


Imádkozni kell

mindig

2017. jan. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Eddig is en csinaltam mindent,mert az az anya dolga,nem a ferfie...

Csinos vagyok 4 gyerek utan is,de lelkileg a beka se*ge alatt. Ombizalmam a sarba tiporva.

Soha nem szamithattam ra,se a gyerekekkel kapcsolatosan,se a haz koruli munkaban es elegge el vagyok faradva.

Persze en is hibas vagyok mert ket emberen mulik egy kapcsolat,de mintha kicsi megkonnyebbultseget is ereznek,hogy kiszabadultam a bortonbol.

Utobbi idoben mar boltba se nagyon mehettem.

2017. jan. 24. 07:06
 4/32 anonim ***** válasza:
75%

A randikra járást kezd társkeresőzéssel, ahol nyugodtan írd, le, hogy laza kapcsolatot, szabadidőpartnert keresel. Indokolhatod is, hogy a 4 gyereked életébe nem akarsz egyelőre senkit beengedni. Rengeteg kretén fog válaszolni, de lehet hogy valaki bejön közülük, ha csak testileg, az se nagy baj, legalább volt egy jó estéd.

A férfiak tudod, mit csinálnak ilyenkor? Addig viszik lejebb a szintet, amíg valakinek megfelelnek és utána kezdik feltornázni magukat újra. Te se csak sajnáld magad, hiába jogos, de az nem segít. Éltevidáman előre, megszabadultál egy nagy tehertől és nem neked kellett kimondani a végét. Drukkolok!

2017. jan. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

Azért még ne temesd el magadat, éppen elég dolgod lesz az elkövetkező években! Újra kell szervezni az életedet a gyerekekkel együtt, fel kell nevelned őket úgy, hogy a lehető legkevésbé érezzék az apa hiányát. Nem lesz könnyű dolgod, sok erőt és kitartást kívánok hozzá!

Lehet, hogy a férjednek minden ujjára 2 csaj jut, bár ezt kétlem, a tartásdíj elviszi a fél fizetését.

Ami téged illet, nem tudhatod, mikor köszönt be egy új szerelem lehetősége. Ha pedig mégsem, inkább élek egyedül a gyerekeimmel, mint egy bántalmazó kapcsolatban (én legalább is ezt teszem).

2017. jan. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 dzsigi válasza:
63%
A Biblia szart sem segít! Most mindenképp keresd az embereket, barátnőket és néha kapcsolódj ki. Ne írd le magad, hogy egyedül maradsz stb stb. Honnan veszed? Ez az amit nem tudhat előre, így én sem okoskodom, mert nem látunk a jövőbe. De most a gyerekek miatt is jobb lesz, ha kicsit lenyugszol. Csinaljatok programokat a barátnőkkel és külön csak a gyerekekkel is, hidd el most ez a legjobb terápia. Ami elmúlt az elmúlt. Fájdalmas de tovább kell lépni. És ne istenért kapalozz meg hasonlók, hanem bízz magadban! :)
2017. jan. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Én anno nem a következő férfin törtem a fejem, hanem a gyerekeimre koncentráltam. Örültem, hogy ismét a magam ura lettem, és ettől idővel vissza is tért az önbizalmam. Komolyan mondom, hogy egyedül többre vittem, jött aztán vissza a volt férjem, hogy ketten többre vagyunk képesek blablabla... Páros lábbal rúgtam ki.

Magadnak és a gyerekeidnek bizonyíts, Ők nem láthatják rajtad, hogy megrogytál! Nem vehetik át a kétségbeesésedet, mert szorongás alakulhat ki bennük! Legyenek Ők egészséges felnőttek, akik majd felnézhetnek rád, hogy Anya képes volt rá!

2017. jan. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

A társkapcsolat (is) egyfajta cserekereskedelem, ami kettőn áll, ahhoz, hogy megköttessen az üzlet, mindkét fél számára elfogadható kell legyen az ajánlat.


Vonatkoztass el a helyzetedtől, mintha szingli lennél, aki keresgél, és olvasd el magadat: erre vágynál? Egy olyan személy társaságára, aki ezt kínálja illetve ezt akarja megosztani?

Ha meg nem vonatkoztatsz el magadtól, felteszem, az örök egyedüllétet is jobbnak tartanád, mint összeállni pl. egy alkoholistával vagy drogossal, aki eleszi, ellopja, eladja, eladja amitek van..


Magyarán teremtsd meg magadból azt a személyt, akihez hasonlót elfogadnál társadul: ha neked van egy igényszinted, akkor az, akinek hasonló, tehát a tiédhez passzoló, miért akarná kevesebbel beérni?

2017. jan. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy leszek örökre egyedül. Amúgy ennyi erővel a férjed után sem kapkodnak, aki 4 gyerek után fizet gyt-ét, és a hölgy is akar esetleg kettő sajátot.
2017. jan. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Most a gyerekeiddel foglalkozz, és örülj neki, hogy megszabadultál egy ilyen kapcsolattól.
2017. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!