Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Neha olyan egyedul erzem...

Neha olyan egyedul erzem magamat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleimmel nem a legjobb kapcsolatban vok de azert szeretem őket es neha ugy erzem hogy ok nem szeretnek! Csak az öcsémmel foglalkoznak! Megjap mindent amit akar! Mindig neki adnak igazat! Ez nekem annyira rosszul esik! Mar az ongyilkossag is megfordult a fejemben! Nem lehetek szerelmes! Nem mehetek sehova egyedul egesz nyaron a szobanban voltam mert sehova sem mehettem!

14L


2016. szept. 25. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért ez így erősnek hangzik, de szerintem 14 évesen én se jártam sehova egyedül.

Amúgy kismillió dolog lehet ami miatt így érzed, szóval, hoyg nem szeretnek, de hidd el, hogy egy csomó mindent félre tud az ember érteni ... de majd később úgyis megérted..vagy ha nem úgy nézel mindig rájuk, hogy utálnak téged.

2016. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barátnőd, unokatesód nincs, akivel elmehetnél valahová? nagyszülőkhöz sem mehettél?


Az öngyilkosságról szóló gondolatokat meg igen gyorsan verd ki a fejedből!

2016. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Suliba baratok? Tanulj idegen nyelvet. Beszelj a szuleiddel errol. Nezz filmeket. Sportolj. Baratkozz ha meg nincsenek sulis barataid. Szerelmes meg akk leszel ha ugy hozza az elet :D
2016. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 évesen már elég sok helyre elmentem. 14 évesen már barátokkal elmegy az ember ide-oda. Játszótér (persze ilyen korban inkább dumálni, mint hintázni), mozi, közös szülinapozások stb...
2016. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz, én fiú vagyok, de van húgom, és azért 14 évesen már nagyon nem volt otthonülő. 14 évesen már én kísértem el a húgomat pl. hittanra. Vagy érte mentem, amikor a barátnőjétől nem akart időben hazajönni.
2016. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát.
2016. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!