Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudok valakit megtalálni...

Hogy tudok valakit megtalálni bárhol ha tudom a keresztnevét és hogy hogy néz ki kb. hány éves? Vagy ez már veszett ügy?

Figyelt kérdés
Valamikor találkoztam egy fiúval és láttam hogy tetszettem neki, és nekem is tetszett de nem mertem lépni... Ezt már bánom...
2018. márc. 16. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Facebook. Bár a keresztnév kevés.
2018. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen kevés :( Még a várost sem tudom...
2018. márc. 16. 21:54
 3/7 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszodat
2018. márc. 16. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el a rendőrségre, mond azt, hogy ellopta valamidet. Hidd el, ők megfogják találni. Persze ebben az is benne van, h eljárás indul ellened félrevezetés végett, de valamit valamiért! :'DDD (vicc)
2018. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Haha :D Igen nyáron lopta el valamimet és most veszem észre és olyan fontos hogy rendőrségre magyek vele :DD Még ez sem jön össze lol xD
2018. márc. 16. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Facebookon eseményen jelezte, hogy ott volt v érdeklődik? Érdemes végignézni. Instagram esetleg? Ott is meg szokták jelölni a helyet/várost, az időt meg látod
2018. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Néztem már de nem találom, az se biztos hogy van instagramja
2018. márc. 29. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!