Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Várjátok már, hogy véget...

Várjátok már, hogy véget érjen a hideg, télies idő, és beköszöntsön a kellemes, tavaszias idő?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Mert a tél a kedvenc évszakom
2018. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Skaiiripa ***** válasza:
0%
Igen!!
2018. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Én is szeretem a telet, csak azt sajnálom, hogy ez az idő nem karácsonykor volt.:(

Tavaszias idő?

Évek óta nincs tavasz, csizmából a szandálba lépünk.

2018. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Várni vagy nem várni? Mégis mi értelem? Olyan,mint a halál egyszer ugy is ideér.
2018. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Én várom, feldob, amikor mondjuk jövök haza melóból, világos van, kicsit még hideg, de már érzed a bőrödön meg az orrodban, hogy jön a tavasz.

De vasárnap azért belesajdult a szívem a szépségbe, mikor elhúztam a függönyt, és az ablak előtti kerti fenyő ágait lehúzta a hó.

Igaza van az egyik előttem szólónak, lehetett volna ez a szép havas táj adventben, karikor.

2018. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Igen, pár napja már volt tavasz, 2 napig teljesen indokolatlanul eufóriám volt :D Nagyon napelemes vagyok s ilyenkor már rég elfeledem, milyen is, amikor nincs tél. Mintha víz alól merülnék fel...

Nincs nagy bajom a téllel, de ilyenkor lassan már unom (kivéve, hogy általában a tél első fele nem is tél és ha nem jött volna hó, az hiányzott volna). Veteményezni akarok, sétálni az erdőben meg minden (nem mintha ne sétálnék télen az erdőben, de akkor is, tavasszal még jobb).


A tavasz felélénkíti eleve túlfejlett optimizmusomat s bízom benne, hogy nem egy rövidke időszak lesz tél és a nyár között, mint túl sokszor. A nyarat ugyanis nem igazán szeretem, mert az az egyetlen évszak, amikor nem tudok sokat mozogni, főleg kint nem, mert túl meleg van hozzá. Pedig én nagyon szeretek gyalogolni, túrázni, de nyáron nem igazán tudok, túlmelegszem.

A tavasz és a kedvenc évszakom, az ősz pont jó, nem meleg, nem hideg s nem kopárak a fák sem. A tavasz főleg azért nem kedvenc évszakom, mert hajlamos semeddig sem tartani.


A hőmérséklet különben nem zavar (bár előnyös, ha nem kell fűteni és szellőztethetek kedvemre egész nap, szeretem a friss levegőt), csak nap legyen és tavaszi hangulat. Hisz télen is sok napsütés volt, de nem tavasziasan, nem tudom elmondani, más a levegő és minden, ha tavasz van...

2018. márc. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd 8-án :D
2018. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a mezitlábazás végett:).
2018. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
8%
Nem, B+, imádom a tróger zimankót, főleg így március végén. Kemény dolog ez a globális felmelegedés.
2018. márc. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nagyon! Annyira megörültem a múltkor annak a hirtelen jött jó időnek, most tiszta depressziós lettem, amiért visszatért a zimankó :/
2018. márc. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!