Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy viselitek ezt a hideget?

Hogy viselitek ezt a hideget?

Figyelt kérdés

En nagyon rosszul.

Csak annyit vagyok utcan, amennyit muszaj, mig eljutok A-bol B-be. Karacsonyi vasar es piacozas szoba se johet nalam. Kenyelmetlen ennyi ruhat felvenni, mozogni se tudok bennuk, tiszta latyak minden, varhatok a buszra hidegben, aztan ulhetek rajta a melegben, majd mehetek megint ki .. ez alatt persze jol leizzadok. Ha kinezek az ablakon, teljesen lehangol a latvany.

Ti hogy viszonyultok ehhez a tel dolgohoz?



2017. nov. 30. 07:48
1 2 3
 1/26 Bihar Valatonon ***** válasza:
91%
Te Oroszországban vagy?
2017. nov. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Mert lennek? :D

Nem birom a hideget, 25 fok alatt mar rosszul erzem magam, ahol lakom (M.O-n belul) mar este/ hajnalban minuszok vannak.

2017. nov. 30. 08:00
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Imádom a telet. :) Na nem ezt az undorító locs-pocs arcát. Azt szeretem ha fagy van, akkor nekem mindegy, hogy van-e hó, vagy nincs, csak sár ne legyen. Megfelelő öltözékben nem lehet fázni. Vannak kutyáim, így velük ilyenkor is ki kell menni játszani, sétálni, de nekem ez nem okoz gondot, szívesen vagyok kint hidegben.

Én a hőséget nem szeretem.

2017. nov. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Bihar Valatonon ***** válasza:
80%

Akkor nem értem miről beszélsz....:D

Engem az időjáráson rinyáló emberek hangolnak le.... :)

Tél van legyen hideg...de nem ilyen hanem az igazi az a tavalyi féle éjjeli -10 nyugodtan elférne...meg rendes normális hó

2017. nov. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell egy 2 tonnás tunikát magadra vegyél :D Mondjuk én pont fordítva vagyok. Akkor érzem jól magam ha borús/esős/hideg idő van :D Már a kedvem is jobb ilyen időkben. Bár a latyak meg az ilyenek engem is zavarnak,na meg tavaly egyik nap volt olyan jég,hogy a kapun nem tudtam kimenni,úgy kellett megkapaszkodni,aztán az lett a vége,hogy iskolába se mentem mert egyszerűen járhatatlan volt minden :D Másnap kimerészkedtem, aztán estem is egy nagyot a térdemre :D
2017. nov. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs hideg.

A havas eső meg a latyak persze kellemetlen, de ez van...

2017. nov. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Bihar Valatonon ***** válasza:
90%
Majd lesz hideg tavasz helyett is mint minden évben mostanság :)
2017. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Amíg cigiztem, és valószínűleg e miatt tropára volt a vérkeringésem, én is majd megfagytam.

Mióta leszoktam, kifejezetten kellemes az ilyen hidegebb idő.

2017. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem is olyan hideg, majd ha - 10fok lesz. Amúgy én is fázós vagyok, de tél jön, legyen hideg. Sőt most jobb örülnék ha - 2-3fok lenne, mert akkor hó esne nem eső.
2017. nov. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem hideg...
2017. nov. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!