Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek motivációt a...

Hogyan szerezzek motivációt a szürke, nehéz hétköznapokra?

Figyelt kérdés
Sokszor felvetődik bennem a kérdés,hogy miért is kelek hajnalok hajnalán,caplatok át 2 várost,hogy az iskolában szenvedhessek fél napot?

2018. márc. 19. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Hogy majd ne gyárban, szalag mellett kelljen robotolnod egész életedben.

Most alapozod a jövőbeli életedet, ami csak akkor lesz szürke, ha MOST nem teszed oda magad!

2018. márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én se szerettem suliba járni, ahogy sok más ember se, bár még mindig tanulok részben, csak már felnőttképzésben :) Lényeg annyi a kötelező iskolai éveket, ha nagy undorral/utálattal is, de végig kell szenvedni, én ezt tettem egészen az érettségiig, igaz nekem is voltak mély pontjaim nem mondom, hogy nem, de végigszenvedtem, igaz ez a kitartás érettségi utáni szakképzésben, már nem volt elmondható, mert ott feladtam egy bizonyos ponton és váltottam, most ott vagyok, hogy lehet hülyeséget csináltam, de már csak fizetős hétvégi suliban tudom folytatni azt amit nem tudtam befejezni. Az élet egy nagy kihívás és tele van olykor szenvedéssel, de ugyanakkor a jó dolgokról se feledkezzünk meg, mert semmi nem tart örökké, főleg nem az iskola :) Ez motiváljon, hajrá!
2018. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi értelme.

A jövődön kívül.

Mi érdekel téged?

2018. márc. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!