Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vagyok normális tinédzser?...

Nem vagyok normális tinédzser? Nagyon nem normális, hogy nem találok helyesnek egy fiút sem, és egyik nem sem érdekel, viszont a saját nemem mellett nem tudom elképzelni magam? L

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem vagyok normális. Alapból visszahúzódóbb vagyok. Míg a kortársaim a buliznak, beszélgetnek arról, hogy ez meg az az idegen fiú/férfi milyen helyes és így tovább, addig én írni, olvasni, rajzolni, és amikor találkozok a legjobb barátnőmmel, akkor beszélgetni, esetleg egyet kávézni, fagyizni, vagy maximum 2 kupicányi alkoholt szeretünk meginni (szülőm engedélyével), illetve együtt vagy csak egyedül kreatív dolgokat csinálni mint pl szobám falára festeni, különböző csillámporokból egy kis üvegcsébe alkotni valamit, vagy fonni stb. Jól vagyok az osztályomban, a padtársammal meg szintén elvagyunk egymással. Erősen kezdem azz gondolkodni, hogy nem vagyok normális tinédzser a fentiek alapján? Csak egy fiú mellett tudom magam elképzelni, ennek ellenére konkrétan senki nem tetszett eddigi életem során soha. Szerelmes sem voltam még. Nem szerzek érzelmek nélkül egy fiút csak azért, hogy legyen, amivel egyrészt magamat áltatnám, másrészt beállnék a sorba is a többi lány közé.


A legjobb barátnőm leszbikus, szóval nekem teljesen elfogadott, normális, ha valaki a lányokat szereti, de nálam nem így van, ha esetleg azt írná valaki, hogy biztos az vagyok. Szoktam megnézni a lányokat, de csak egyrészt az összeállításuk miatt, másrészt az alakjuk miatt, mivel imádok ruhákat tervezni, amiket néha elképzelek, hogy állna egy létező emberen, nemcsak a rajzolt figurámon. Mi a baj velem?



2018. márc. 20. 17:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Tegnap kitöltöttem és ez lett:


INFP


Introvertált: 83%


Intuitív: 81%


Elvi beállítottságú: 64%


Kutató: 53%


Óvatos: 63%

2018. márc. 21. 15:12
 12/18 anonim ***** válasza:
11: INFP buddy! ^^
2018. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Van veled baj?
2018. márc. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az egyik legritkább típus, de semmiképp nem normálatlan. A típus leírásában magadra ismertél? (olvasd el az ISFP-t is, mert a teszt nem minden, és az alkotói rész az inkább arra hajaz)
2018. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Magamra ismertem a leírásban. Bár sajnos a nyelves része nem igaz. Most lesz 10. éve, hogy az iskolában angolt tanulok, ennek ellenére kb a tudásom egyenlő a nullával. Viszont a személyiség és a kreativitás része igaz, ahogy az is, hogy kevés emberrel tudok szoros kapcsolatot kialakítani, és így tovább.
2018. márc. 21. 20:08
 16/18 anonim ***** válasza:
És most, hogy beleillesz a pszichológusok által leírt normál emberi kategóriák egyikébe, megnyugodtál?
2018. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Megnyugodni megnyugodtam, de a nemtetszésem nem tűnt el.

Független attól, hogy csak "ritka jelenség" vagyok, a antiszociálisságom nem változik meg, ahogy az sem, hogy nem illeszkedek be könnyen. Az osztályommal szerencsém van, mert befogadtak amikor jöttem hozzájuk, viszont az előző kettőnél konkrétan úgy éreztem mintha megfogták volna a kardnyúlványomat, és kirántották volna belőlem. Csak azért voltak velem olyanok amilyenek, amiért nem illettem a képbe. Én meg szarkasztikus magamban bocsánatot kértem amiért normális vagyok hozzájuk képest. Mindenki - tisztelet a kivétel - a gondjait ordibálással és szitokszavakkal intézik el, ahelyett, hogy leülnének vagy állnának, és normálisan kommunikálnának egymással, szemtől szemben, és megbeszélnék a problémát, és a megoldást.

2018. márc. 21. 20:23
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezek csak gyerekkori macerák, melyeknek hamarosan vége lesz. Az átlagos típusú emberek többsége is kinő abból, hogy kirekesszék a különcöket, meg te is elsajátítod majd azokat a formulákat, amikkel megkönnyíted a szicializációt, anélkül, hogy feladnád a magad egyéniségét.
2018. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!